2733
2739

افتادگی و لاغری صورت و‌خط خنده عمیق دارم،از دکتر مشاوره گرفتم گفتش لیفت با نخ و همزمان ژل خط خنده و شقیقه برات عالیه،به نظرتون برم انجام بدم ؟!؟

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

به نظرتون صورتم مصنوعی نمیشه؟! 

خودم چالخند طبیعی دارم روی چالخندام تاثیر نداره؟!

بعد از تزریق و کاشت نخ خنده هام طبیعیه یا نه؟!

سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حواست باشه ی جوری نشی بگی خوشبحال اولم  حسابی تحقیق کن ، دکترا برا خودشون حرف میزنن

ترس منم از اینه ،دور و برم کسی انجام نداده که نتیجه تزریق ژل و لیفت رو دیده باشم ،از طرفی هم صورتم روز به روز داره بدتر و لاغرتر و پیرتر میشه

سلام عزیزم خوبی 

توی ی تاپیک قدیمی دیدم شماهم مشکل مشابه منو داشتی برای عمل دماغت 

من ی ماهه عمل کردم ی طرف انحراف داخلی شدید داشتم حالا همون طرف ورم بیشتری داره و پره اش ضخیم تر به نظر میاد و ی میل پایین تر 

به نظرت درست میشه 

روانم بهم ریخته 

با چسب دماغم خیلی خوبه 

اما همینکه چسبو برمیدارم حالم بد میشه اصلا 

آنقدر ورم دارم 

اصلا انگار بی شکله دماغم 

ی بار اینورش کجه ی بار اونورش ی شکل دیگه 

کی درست میشه پس😭😭 تیغه بینیمم پهن به نظر میاد شما ماساژ میدادی؟

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
سلام عزیزم خوبی  توی ی تاپیک قدیمی دیدم شماهم مشکل مشابه منو داشتی برای عمل دماغت  من ی ...

سلام عزیزم مبارکتون باشه،ببین انحراف شدید اصلا و ابدا به طور کامل از بین نمیره یعنی در بهترین حالت یه کوچولو انحراف میمونه،ولی یه ماه خیلی زوده چون استخوان بینی تون شکسته و دوباره تراش خورده طبیعیه که حالا حالاها ورم داری تازه بعد شش ماه میری به سمت کاهش ورم بعد یکسال هم کم کم شکل میگیره عجله نکن

2740
سلام عزیزم مبارکتون باشه،ببین انحراف شدید اصلا و ابدا به طور کامل از بین نمیره یعنی در بهترین حالت ی ...

سلام عزیزم مرسی 

من تیغه بینیم صافه 

اما منظورم اینه ی بار اون طرف ورم می‌کنه ی شکله ی بار ی شکل دیگه 

شما کی این ورم یک طرفتون رفت ؟ 

شمام اولاش تیغه بینیتون پهن به نظر میومد ؟ 

من مشکلم فقط اینه که اون سمتی که انحراف داشت بیشتر ورم داره پره اش ضخیم تره و ی میل پایین تر 

به نظرتون این یکم پایین تره درست میشه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛