2737
2734
عنوان

کمک واسه سفر به دبی نوروز###############

319 بازدید | 18 پست
سلام دوستان عزیز من یکم فروردین دارم میرم دبی قرار شده برم دبی چون بچه نه ماهه دارم تا حالا به دبی سفر نکردم میخواستم ازتون کمک بگیرم اول اینکه کجاها برم که با پسرم. سخت نباشه مثلا تور شهری یا وایلد وادی با بچه نه ماهه میشه و غذا اونجا واسه بچه هست و از کجا خرید کنم که گرون نباشه هتلمونم مارک لند پلازا هست هشت روز میرم اگه میشه کمکم کنید
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
پرتو جون اگر کالسکه همراهت باشه همه جا میتونی بری مشکلی نیست ولی کاباره اگر بخوای بری باید اونجا پرستار بگیری که اونجوری که دوستان گفتن خود اونجا یک هزینه اضافه میگیره و بیرون از محیط کاباره بچه رو نگه میداره و شما میتونی مرتب بهش سر بزنی سافاری رو نمیتونی بری چون اضلا جای بچه نیست به نظر من به جاش برو باغ گل که اب و هواشم خوبه و برا بچه هم مناسبه. گشت شهری رو من اگر جات بودم با بچه نمیرفتم چون همش بدو بدو و سک سکه تو هر مکانی خودتون برید جاهای دیدنی خیلی بهتره اگر سوال دیگه ای داشتی بپرس
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
2706