2733
2734
عنوان

کمک واسه سفر به دبی نوروز###############

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 18 پست
سلام دوستان. من یه سری وچر تفریحات و رستوران دبی رو دارم. از اونجا که فقط میخوام پول کتاب برام دربیاد وچراشو با قیمت خیلی خیلی مناسب میفروشم. به شرط خرید سه تا از تفریحات هر وچر رو دونه ای ده تومن یعنی مجموعا 30 تومن حساب میکنم.. وچرایی که دارم  انواع تورهای صحرا ( به انتخاب خودتون)  انواع تورهای دریایی با قایق و کشتی¬های کروز، بادی و چوبی... ( به انتخاب خودتون)  دلفیناریوم) 3عدد(  Yas waterworld (3 عدد)  Big BUS یا تور شهری (3عدد)  Yellow boat (3 عدد)  Wonder bus (2عدد)  IFly 3 عدد(  Ski dubi (3 عدد)  Inflight dubai (3 عدد)  Magic planet (4 عدد)  5D Cinema(3 عدد)  Fun city(3 عدد)  مونوریل دبی پالم (3 عدد) در ضمن وچرای غذارو هم به صورت پکیج 5 تایی شامل چهارتا رستوران مختلف در مراکز خرید مختلف به علاوه یک وچر بستنی یا کافه یا اب میوه میفروشم هر پکیج 12 تومن. اگر مایل به خرید بودید ایمیل بزنید تا شماره تماس بهتون بدم. " اکواریوم- وایلد وادی و فراری موجود نیست "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731