2737
2734
سلام.دخترم یک سال و 10 ماهشه 5روزی هست که از شیر گرفتمش،قبلا فقط و فقط با شیر خودم میخوابید،تو این چندروز خواب بعد از ظهرش حذف شده و شبا که میخوایم بخوابیم یک ساعتی گریه میکنه و نمیتونه بخوابه،میخواد بغلش و کنم و کلی راهش ببرم تا خوابش بره ولی من دیسک دارم و نمیتونم خیلی بغلش کنم شیشه شیرم نمیخوره خلاصه اینکه بدجوری عاجز شدم لطفا راهنماییم کنین
صبورانه در انتظار زمان بمان!هرچیز در زمان خودش رخ میدهد.باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند"درختان خارج از فصل"میوه نمیدهند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
با لیوان شیر نمیخوره یا اب؟ بذارش رو پات براش قصه بخون باهاش حرف بزن شب هم با غذا کامل کامل سیرش کن که گرسنه نباشه. اخی چقد سخته از شیر گرفتن اونم برا بچه ای که عادت داره با ممه بخوابه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
یعنی شما ازول اول بچه هاتون برای خواب شب پای ممه خوابشون میبرد؟ مدل دیگه ای نمیخوابیدن؟
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2738
نمیدونم چیکار کنم میترسم این گریه هاش رو روحیه اش اثر منفی بزاره
صبورانه در انتظار زمان بمان!هرچیز در زمان خودش رخ میدهد.باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند"درختان خارج از فصل"میوه نمیدهند...
سحرجان چجوری میخوابوندیش؟ چی شد که دیگه آروم شد؟
نه الهام جون نترس. اون بعدنا چیزی از این روزا یادش نمیاد. خودت دورترین خاطره ات مربوط به چه زمانیه؟ همه ی بچه ها این بی قراری ها رو برای ترک وابستگی هاشون دارن
2706