2733
2734
عنوان

خانومایی که منتظرن باردار بشن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم منم یکسال باردار نشدم چون تنبلی تخمدان داشتم وکیست 

سلام عزیزم خوبی منم بارداری دوم میخام سه سال منتظرم...منم گفتن‌تخم مرغ محلی استفاده...شما چطور استفاده....من‌میرارم زرده رو نوار درسته بعد که لباس زیز بالا میکشم زرده کاملن رو نوار پخش میشه درست انجام میدم یعنی...اخه یه سری میگن درسته مال اونا جذب مبخام بگم من یعنی ضعیفه که جذب نمیشه..کمکم‌مبکنی

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
2731
عزیزم اگه بخوای میتونی از نفت سیاه هم استفاده کنی عالیه برا بارداری

شما استفاده کردین..نتیجه گرفتین ازش.تا حالا نشنیدم اصن...منم والا برای دومی اقدامم چندساله نمیشم...اولی رو ماه اول راحت شدم...

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
شما استفاده کردین..نتیجه گرفتین ازش.تا حالا نشنیدم اصن...منم والا برای دومی اقدامم چندساله نمیشم...ا ...

من هم برا دومی دو ماهه اقدام کردم ماه اول نشد این ماه اون نفت سیاه رو استفاده میکنم ببینم چی میشه ولی مادر بزرگم برا هر کی درست کرده اره باردار شدن همشون

من هم برا دومی دو ماهه اقدام کردم ماه اول نشد این ماه اون نفت سیاه رو استفاده میکنم ببینم چی میشه ول ...

انشاللع زود میشی هنوز اول راهی نگران نباش من سه سال شد...من کرجم فکر نکنم اصن اینجا پیدا کنم..حالا بزار ببیینم‌مال شما چی میشه...پس یادت باشه بهم خبر بدیم هرچی شد کاش دوتامون زودی باردار شیم.من‌همین تخم مرغ رو قبل عید استفاده کردم...راستی یه چیزی ببین به من میگن شاید چله افتاده برای اینم یه راه حل سراغ داری از مامان بزرگ گلت اینم بپرس بریدن چله چطوره

انشاللع زود میشی هنوز اول راهی نگران نباش من سه سال شد...من کرجم فکر نکنم اصن اینجا پیدا کنم..حالا ب ...

باشه گلم انشلا هر چی به صلاحمونه اتفاق بی افته من هر چی شد میام خبر میدم برا چله هم از مامانم پرسیدم ببخشید نمیدونم میخندی یا نه ولی میگه یه گنجشک مرده رو پیدا کنن بندازن تو آب بعد اون خانم بشینه یه نایلون بزرگ بکشه رو سرش یه نفرم اون آب رو بریزه رو سرش چلش شکسته میشه 

2738
انشاللع زود میشی هنوز اول راهی نگران نباش من سه سال شد...من کرجم فکر نکنم اصن اینجا پیدا کنم..حالا ب ...

و اینکه میگه اگه اون کارم انجام نمیدی میتونی بری پیش یه سید بگی ببینه چله داری یا نه چلتو میبره 

عزیزم تخم مرغ خام بیماری همراه داره. فردی که ورزش میکنه روزی یه دونه کامل می‌تونه مصرف کنه اگر فعالیت بدنی نداره مصرف زیاد تخم مرغ باعث کلسترول میشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بعد یهو دیدی بچمون شد خروس🤐😂

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
🤣نشنیده بودم این روشهارو

منم🤐😂

🌱از مرگ نترسید! از این بترسید که تا وقتی زنده هستید چیزی در درونتان بمیرد به نام :“انسانیت”🍃!!!!                        ❌️❌️لطفا درخواست دوستی ندین رد میکنم❌️❌️                        ((((( متاهل و متعهد به یک قلب تا پای جان💍👩‍❤️‍👨❤️)))))                       ߊ߬‌ܝ‌ߊ‌ܩܝۛࡑ ܟ߭ߊ‌ࡋࡎࡍ ܦ࣪ܦ࣫ࡈߊߺ ࡅ࡛ܫ߭ࡋࡅߺ߳ࡉ🙊♥️
2706