2737
2734

من تو عقدم ازشون اصلا غیر از حلقه ازدواجم یه تیکه طلا ندیدم ، خیلیا دیدم تو این دوران گوشی میخرن برا زناشون ولی اصلا شوهر من نمیکنه این کارو ، خیلیا رو دیدم پول میدن ماهانه ولی اصلا این اینجوری نیس شخصیت به شدت حسابگر و خسیسی داره ، رفتیم مسافرت منو یه بیرون نبرد که باشه ببرمت فلان چیزو بخوریم 

حس میکنم آدم هیزیه ، وگرنه چه دلیلی داره با زنداییش که از خودش سه چهار سال کوچیکتره چت کنه ؟ همش این به اون پیام اون به این 

رفیق باز نیس که هس ، کاش رفیقاش آدمای درست حسابی باشن که نیستن و همشون دختر باز ، اهل قلیون و مشروب هم هست😔من چیکار کنم با این مرد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

جدا شو عزیزم مجرد باشی بهتره خیلی بهتره 

اخه با کی ازدواج کردی عشق هم نداری بهش معیارت چی بوده اصلا هول شوهر بودی جدا شو بهترین کارو میکنی مرد خسیس فقطخسیس نیست پدرتو درمیاره

کاش به همین راحتی بود، خانواده ها سختگیرن و اصلا نمیذارن جدا شیم و از همه مهم تر با وجود همه این چیز ...

بایدبتونی کسی ک به هیز بودن با خسیس بودن عادت کرده درست نمیشه الان خیلی راحت تر میتونی جداشی تا وقتی رفتی زیر یه سقف و بچه دار شدی

یه مشاور برو ببین چی میگه

کاش به همین راحتی بود، خانواده ها سختگیرن و اصلا نمیذارن جدا شیم و از همه مهم تر با وجود همه این چیز ...

دوس داشتن کیلویی چنده یکساله علاقت به نفرت تبدیل شده با این اخلاقاش

کاشکی همین الان ازش فرار کنی 

من عقد بودم 

شب نامزدی برام گوشی حلقه اورد بعدش هر هفته خرجی مو میگرفتم عقد که کردم یه هفته قلبش ۷۰ گرم طلا خریدم بازم هر هفته خرجی رو میداد تازه شغل شوهرمم ازاده ماشینش رو فروخت داد طلا برا من 

این اشتباه از همین الان اینجوری فردا ازدواج کنی بدبخت میشی

جدا شو عزیزم مجرد باشی بهتره خیلی بهتره  اخه با کی ازدواج کردی عشق هم نداری بهش معیارت چی بوده ...

اونقدام خسیس نیس که هیچی نشه ازش خواست 

مثلا هر سری اومده خونمون در حد یه کادو کوچیک یا یه شاخه گل دستش بوده با میوه و شیرینی ، ولی با وجود اینا خودمم متوجه میشم که خسیسه و همه میگن اینو

2706