2737
2734
سلام دختر من الان پنج ما و نیمه است و تقریبا دو ماهه که دارم خوابش میکنم بهش شیر میدم رفلکس پنهان داره الان داره امپرازول میخوره خیلی درمانده ام اما میخوام ادامه بدم به امید و توکل به خدا که یه روزی دختر منم تو بیداری شیر بخوره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم سلام دختر من الان 11 ماهشه اونم شیر نخورد اینقدر گریه می کردم از صبح تا شب فقط کارم این بود خوابش کنم تا شیر بخوره اما به مرور دیگه توی خواب هم نخورد علاقه به شیشه نشون داد اما بهش ندادم بعد از کلی دکتر فهمیدم رفلکس پنهان داره اومدم بهش شیر خشک بدم اما دیگه شیر خشک و شیشه هم نخواست الان 6 ماهه داره امپرازول می خوره هنوز واسه شیر دادنش مشکل دارم هنوز هم فقط شبا بهش شیر خشک میدم به مرور شیر خودم خشک شد به زور غذا می خوره مثلا امروز خیلی کم غذا خورده الانم خیلی ناراحتم
خدایا خیلی دوست دارم خوب می دونم لایق این همه محبتت نیستم
2740
امیدوارم دختر تو زود خوب بشه می دونم چقدر داری سختی می کشی امیدوارم غذا بخوره و بد غذا نباشه البته بگم که دخترم وزن نمی گرفت الان دارو بهش میدم بهتر از قبل شده و لااقل ماهی 300 گرم وزن می گیره اما قبلا اصلا وزن نمی گرفت الان دکتر گفته دارو رو یک روز درمیان و دو روز درمیان کنم اما تا دارو رو دو روز درمیان کردم باز علائم رفلکس اومد مجبور شدم فعلا همون یه روز درمیان بهش بدم دکتر من که ما رو به دکتر تغذیه هم معرفی کرده
همه آزمایشی انجام دادیم میگه بچه سالم هست اما همین رفلکس لعنتی نمی ذاره آرامش داشته باشم امیدوارم دختر تو هم خوب بشه
الانم به خاطر وزن کم داره شیر اینفترینی می خوره روزی یه شیشه قیمتش دونه ای 14000 تومان هست دکتر تغذیه گفت چون هنوز یک سالش نشده نمی تونم شربت اشتها بدم قراره بعد از عید برم واسه شربت تا اون موقع باید این شیر رو بهش بدم تا الان خدا رو شکر وزنش بهتر شده اما امپرازول رو نمی تونم قطع کنم
2706