2737
2734
عنوان

سوالات جنسی

2322 بازدید | 32 پست
سلام بچه ها شما به سوالات جنسی بچه هاتون چطور جواب میدید؟ ایا والدین نباید اموزشی در این مورد ببینن
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
نتم قطع میشه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بلاخره چی باید یه فکری بکنیم بکنیم این کارشناسان همه یه چیز کلی میگن میرن پی کارشون
گلی جون این سوال منم هست و اینکه به کنجکاویهای جنسی بچه ها در مورد خودشون چه عکس العملی باید نشون بدیم؟
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
دقیقا پسر منم هنوز نپرسیده ولی گاهی که احساس میکنم مثلا تو حموم داره توجهش جلب میشه به عضو خاصی یا میخاد کنجکاوی کنه بصورت غیر محسوسی حواسشو کامللللللللللللللل پرت میکنم ولی همیشه از اینکه سوالات زیادی تو ذهنش در آینده داشته باشه و من بلد نباشم درست برخورد کنم میترسم ... مسلما نیاز هست تا از سخنرانیهای روانشناسا و مشاورای معتبر و کتابهای مهم در این زمینه کمک گرفته بشه یه تاپیکم دیده بودم در مورد همین موضوع فعلا آدرسش دم دستم نیست !!!
2740
من یه دختر 7 ساله و یه پسر دو ساله دارم
من کلی گفتم منظورم بچه خودم بنود ولی خوب این سوالات پیش میاد و من بعضی وقتا فکر میکنم چی باید بگم
واقعا ما چقدر در این زمینه اطلاعات داریم؟
اصلا چقدر دنبال یادگیری هستیم متاسفانه امروز فقط ذهنمون درگیر حال خواهر و مادر شوهر گرفتنه و فراموش کردیم چه باید بکنیم
http://www.bartarinha.ir/fa/news/125707/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%AF%D9%87%DB%8C%D9%85
پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی.
مهاتماگاندی
ممنون گیسو طلا خواستم بدونم مامانهای اینجا چه طور برخورد میکنند
2706