2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اگه تهرانی بگم حضوری بری بخری آخه اینترنتی ارزون معلومه چه جنسی میخوان بهت بندازن دیگه. 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اگه تهرانی بگم حضوری بری بخری آخه اینترنتی ارزون معلومه چه جنسی میخوان بهت بندازن دیگه. 

پیشنهادت کجاست عزیزم؟

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
2738
پیشنهادت کجاست عزیزم؟

سیسمونی آقا سید عبدل آباد قیمتاش انقدر مناسبه که اصلا تخفیف نمیده میگه برو جای دیگه قیمت بگیر بعد بیا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
سیسمونی آقا سید عبدل آباد قیمتاش انقدر مناسبه که اصلا تخفیف نمیده میگه برو جای دیگه قیمت بگیر بعد بی ...

ببین جنساش هم خوب و شیکه یا نه؟ جنساش کجایین؟

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
ببین جنساش هم خوب و شیکه یا نه؟ جنساش کجایین؟

هم ایرانی داشت هر خارجی بستگی داره کدومو برداری ولی 80درصد بازارو من نگاه کردم ایرانیه الکی ی مارک چیکو میزنن روش 

هم ایرانی داشت هر خارجی بستگی داره کدومو برداری ولی 80درصد بازارو من نگاه کردم ایرانیه الکی ی مارک چ ...

اره دقیقا. میشه آدرسشو بهم بدی عزیزم؟

تجربه خودم که خیلی قیمتاش خوبه بیبی ماما هست و نی نی ریزپوش خیلی قیمتاش پایینه 

جنساشونم خوبه؟

2706