2733
2739
سلام امشب میخوایم راهی بشیم ان شالله اگه هوا خرابه نیایم ولی من شمال خونم کم شده گیلانانیا هوا چطوریاس مازنیا اون ورا چه خبر
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
من اگه پدر و مادر خودم یا همسرم اونجا بودن هر فصل حتما چند بار میرفتم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پس به هوای مادر شوهرت مام میریم
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2728
من اگه حتی یه فامیل دورم داشتم به هواش میرفتم
توووووووووووووپ.پااااااااااااااک.خننننننننننننننننک.بیااااااااااااین من گرگانم..تا ساری رو میدونم خنکه..انگاری وسط جنگل وایسادی..
آدمها براساس امتیازاتی که از ما گیرشون میاد خودشونو بالا میکشن نه بر اساس چیزایی که واقعا بدستش میارن! + اینجوری میشه که خیلی وقت ها گفتن این که '' من تو را دوست دارم'' آخرین جمله ای میشه که از دهانتون بیرون میاد!
اخ جون پس میایم مرسی دوستان
2738
هوا خوبه .بخاطر بارونی که دیروز اومده .البته یکی دو ساعتی هس که آفتاب اومده ولی رمق نداره .احتمالا فردا دوباره آفتابی و گرم باشه .ترافیک هم وحشتناکه ..اینجا بابلسر
هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.