2733
2739
عنوان

/// راهنمایی برای لیزر دست سوخته ///

751 بازدید | 2 پست
سلام بچه ها

چند روز پیش یه تاپیک زدم که دستم سوخته و میترسم جاش بمونه (http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=50532&PageNumber=1)دوست شوهرم دندونپزشکه و خیلی هم ماهره تو کارش امروز زنگ زده که از شیراز دستگاه لیزرش رو آورده و میخواد دست منو لیزر کنه که جاش نمونه . منم گفتم نه چون اولا تازه 9 روز از سوختگی میگذره و دستم هنوز پوست جدید نیاورده و بعدش ایشان یه دندونپزشک خیلی ماهره نه یه متخصص پوست و لیزر . البته بعضی کارای دندونپزشکی با لیزره و اونم عالی انجام میده اما من ترسیدم . شوهرم میگه اون میدونه چیکار میکنه . از یکی از دوستام که پرسیدم گفت تا دستت پوست کامل و تازه نندازه نمیشه لیزرش کرد . حتی ممکنه یکسال بعد درست باشه .
لطفا میشه اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید . برم پیشش به نظرتون یا نه ؟؟/

عزیزم منم چند وقته پیش دستم سوخت واز اونجا که پوستم خیلی روشنه جاش کاملا پیداست و منم تصمیم گرفتم لیزر کنم ممنون میشم اگه جای معتبری پیدا کردین به من هم معرفی کنین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.