2733
2734
سلام به همگی حدود 12-13 روزی میشه پسرم اسهال شده البته روزی 5-6 باره که دکترا میگن مهم نیستبرا همین این ماه فقط 200 گرم وزن اضافه کرده هرچی شیر میخوره ببخشیدا از اون ور میده بیرون پسرم تازه 24 ،3ماهه میشه خوبم نمیخوابه داره از پا درم میاره من از 7صبح تا 2 میرم سرکار اول شیر خشک اپتامیل میخورد عوض کردم اس ام گلد فایده نداره حالا دکتر گفت فعلا ال 110 بدم تا بعد که خوب شد اپتامیل یا ببلاک HA بدم بگیم چی کا رکنم خوب بشه دیگه بریدم انرژی ندارم راستی شیر خشکش بگین کدومو بدم بهتره هر کی تجربه داره بیاد کمک بخدا خیلی سخته نی نی داری با کا ر
عزیزم تو آب شیرخشکش حتما نبات بریز البته نبات سفید نبات زرد نباشه

همچنین میتونی عرق نعنا ترجیحا عصاره نعنا باریج اسانس بگیر سه قطره تو 30 سی سی آب با قند بهش بده بخوره
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فاطیما جون خسته نباشی گلم باور کن روزهای ما مامانها همه همینطوری منم میرم سرکار روزگارم همین جوری بود اما دکتر پسرم براش اون موقع ببلاک HA معرفی کرد تاثیر داشت . البته اسهال باید دورانش رو بگذرونه
خدایا ! بخاطر تمام بزرگی و بخششت شکر ......
اینها رو دکتر پسر من تجویز میکرد

زیاد هم شیرخشکش رو هی عوض نکن خودش باعث اسهال میشه

به نظر من یه شیر خشک رو تصمیم بگیر و بهش بده

اس ام ای گلد عالیه به نظر من
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ایرانی به پا خیز

خلیج همیشگی فارس

سلام بچه ها
می دونید که گوگل هم اسم خلیج فارس از نقشش حذف کرد
برا ی اعتراض به این اقدام توی سایت یه بمب گوگلی ترتیب دادن
با مراجعه به این سایت بیاین کمک کنیم به محکوم کردن این اقدام
تو مسابقه خلیج فارس ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید

www.pooan.com

پونه جون پسرش هنوز 3 ماهش نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ماست و اینطور چیزا که نمیتونه بخوره
2740