2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
دختر من وقتی 7 روزش بود آزمایش زردی داد رو 17 بود گفتن باید بستری شه ولی ما دستگاه کرایه کردیم آوردیم خونه همراه دستگاه یه دکتر هم اومد همه چیزو توضیح داد 48 ساعت زیر دستگاه بود بدون لباس فقط با چشم بند و پوشک هزینه دستگاه شبی 70 هزار تومن بود باید دمای اتاق هم معتدل باشه خیلی گرم نباشه روبه خنک
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
2738
سلام ففر جون. منم جویای حالت بودم از بچه ها. تو تاپیک زایمان طبیعی فهمیدم که دست دخترت شکسته ناراحت شدم خدا بد نده. ایشالا که الان حالش خوبه?
تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
عسیسم خداروشکر که خوب شد،من خیلی برای دخترت گریه کردم دلم واقعا شکست مراقبش باش انشاالله صحیح و سالم زیر سایه پدر و ماد عزیزش به خوشی بزرگ شه
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
دلسا جونم اینا رو اون دکتر بهم گفت مهم ترین قسمت دمای اتاقه که نباید زیاد گرم باشه که باعث شد دخترم سرما هم بخوره اگه اسهال شد که میشه نگران نشو این یعنی بیلی روبین کبدش که باعث زردیه داره دفع میشه اگه پی پی ش سبزم شد نگران نشو به من گفت 20 درصد شیر خودمو بدم 80 درصد شیر خشک
خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
2706