2737
2734
سلام خانوما کسی تا الان همچین مشکلی داشته ؟؟ ما دو روز پیش رفتیم لباس خریدیم و همسرم کفش خرید منم کفش طبی میخواستم برای بارداریم پیدا نکردیم بخریم دختر خواهر شوهرم خیلی کوچیکه پنج سالشه انگار صدا ضبط کرده بود تو وایبر از گوشی مادرشوهرم فرستاده بود میگفت کفش خاله نرگس چشه ... یعنی این اولین بار نیست تا کوچیکترین عضو خانوادشون از زندگیمو کارایی که میکنیم خبر دارن خسته شدم چرا انقدر تعریف میکنه
من جای شما باشم خیلی ریلکس بر خورد میکنم به همسرم میگم انا چیه میاد تو گوشی من هر دفعه هم دارن پشت من حرف میزنن
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
وایبر رو باز کرده براش رو صفحه ی شوهرم گذاشته بهش یاد داده چجوری باهاش کار کنه چندبار حرف چرت و پرت فرستاده باهاش الانم اینو گفته واااااای خسته شدم بخدا جلو شوهرمم نمیتونم چیزی بگم صاف کف دست مامانش میذاره و خواهراش خسته شدم چجوری باهاش رفتار کنم چی بهش بگم
2740
من باشم به رو خودم نمیارم که فهمیدم میگه به بقیه یه داستان ساختگی از دوستم تعریف میکنم بعدم میگم خداروشکر من میتونم قشنگ به تو اعتماد کنم و مطمئن باشم بی اهمیت ترین چیزارو هم بین خودمون نگه میداری
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
باید منطقی و با محبت بهش در مورد حریم خانواده و... توضیح بدی و از عوارض این رفتارش . بعضی مردا هیچ جوری درست نمیشن. همکار من 12 ساله متاهله و مشکل اصلیش با شوهرش همینه ، هیچ روشی هم روش جواب نداده . حتی خصوصی ترین مسائل رو هم خانواده همسرش می دونن. البته خانواده همسر هم مهمه که بی فرهنگی نباشن یعنی پرس و جو نکنن ......
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!
2706