2737
2739
عنوان

همسرم همه چیو به خانوادش میگه کمکم کنید راهنمایی میخوااااام

| مشاهده متن کامل بحث + 17143 بازدید | 77 پست
شوهر من هم بیشتر چیزا رو میگه البته نه همه چیز ولی بیشتر چیزا مخصوصا دکتر رفتن و آزمایش دادن و این چیزا من خیلی عصبی میشم ولی چاره ای نیست مثلا این ماه آ وی اف باید بکنم دختر عموش زنگ زده بهش راجع به آی وی اف من ازش میپرسه اونم مو به مو روند درمان رو براش توضیح میده همش حرص میخورم حتی برا فامیلای منم ازش بپرسن تعریف میکنه داداشش دکتره کافیه یه آزمایش ساده برم بدم باید حتما زنگ بزنه تفسیرش رو اول از داداشش بپرسه یه سری باهاش دعوام شد گفتم نمیخوام اصلا داداشت بفهمه من چه مرگمه خو. اونم کلی ناراحت شد که تو منو درک نمیکنی من نگران تو هستم که سریع به اون زنگ میزنم حالا همون موقع تو راه دکتر بودیم که جواب آزمایش رو ببریم پیش دکتر خودم گفتم ما نیم ساعت دیگه میرسیم دکتر یعنی تا نیم ساعت دیگه تو طاقت نداری صبر کنی البته من که میدونم الکی میگه همش دلش میخواد اونا در جریان تمام کارهای ما باشن

سلام منم شوهرم اصلا غرور نداره اگه 

سر کار کارفرماش بهش یه حرف تند

بزنه به همه خانوادش میگه یا همه مشکلات

و میگه به خانوادش .هر چی میگم نگو اینطوری 

یکم غرور داشته باش انگار نه انگار در صورتی که

دامادشون اصلا از این حرفا نمیزنه احسای

میکنم اینارو میگه خیلی تحقیر میشم 

واقعا حالم بده و مریض شدم سر این موضوع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه این صحبتها عادیه چندبار باهاش صحبت کردم دیگه جلوی من حرف نمیزنه یه بار از حمام اومدم بیرون دیدم ...

شوهر منم اینجوریه میگه چیز مهمی نگفتم عادیه منم ازاینمه جلوی خانواده ش خرابم کرده هی خودخوری میکنم