2737
2734
عنوان

من از نماز صبح میترسم

4387 بازدید | 25 پست
چند وقتیه اصلا دلم نمیخواد واسه نماز صبح بیدار شم.حتی گاهی وقتا بیدار میشم اما از جام بلند نمیشم .بهانه ام هم اینه که بعد از نماز بدخواب میشم و خوابم نمیبره.میدونم چیز بدیه ولی نمیدونم چرا نسبت به نمازم بی اعتنا شدم...خواهش میکنم کمکم کنید
من خودم گرفتار این موضوعم کسی راه حلی داره خوشحال میشم اینجا بگه
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
حیفه به خدا به خاطر خوابیدن دو رکعت نماز نخوند بعد یه مدت عادت میکنی ساعت بزار لعنت کن شیطان رو و نماز بخون البته خیلی روایت هم داریم که بعد نماز نخوابید تا طلوع افتاب برای رزق و روزی
الحمدالله کما هو اهله♡
منم چند روزیه خواب میمونم میگن هرکی گناهی کرده باشه نماز صبحش قضا میشه من یه عادتی دارم بعد از نماز صبح یه پارچه مثلا مقنعه مشکی مینداززم رو چشام درجا خوابم میبره چون خیلی تاریک میشه وحس خواب بهم دست میده

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اجازه صاحب تاپیک.... فقط تا فردا ظهر فرصت دارم ممنون میشم به تاپیکم سر بزنید.... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1080851
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
وقتی فکر کنی که شیطون زیر گوشت لالایی میخونه تا بخوابی ونماز نخونی............وقتی یاد خنده های شیطون بیفتی که داره به خاطر حرف شنوی ازش میخنده اونوقت بهت بر میخوره واسه مالیدن پوزش به خاک پا میشی نمازی باخضوع وخشوع میخونی
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2706