2733
2739

من یک هفته ای هست دکتر بهم گفت استراحت مطلق داشته باشم،  حالا این استراحت مطلق من چنپ روز طول کشید یک روز فرداش شوهرم تب کرد و سرما خورد و دو روز تو خونه بود مرخصی گرفت.  منم با وضعیت بارداریم و درد و...  سوپ درست میکردم.  پرتقال اب میگرفتم و...  یعنی مثل پروانه دورش میچرخیدم.  تا اینکه من مریض شدم پنج شنبه تب و گلو درد و...  ولی اون اصلا انگار نه انگار..  دیروز مامانم زنگ زد گفت شام بیاین اینجا که هم نخوای شام درست کنی هم دخترت یکم حال و هواش عوض بشه گفتم باشه،  بعدش شوهرم اومد گفتم مامانم دعوتمون کرده اونم گفت من نمیام.  و شروع کرد به دری وری گفتن با خونوادم سر هیچی.  دعوامون بالا گرفت منم اعصابم بهم ریخت قهر کردم  صبحم صدای زنگ گوشیش اومد ولی خوابید.  دیر بیدار شد.  ولی خیلی دیروز اذیتم کرد.  اگه مامانش ادم بود زنگ میزدم اون.  خیلی وقت بود ما دعوا نکرده بودیم.  ولی بهش گفتم امیدوارم همین حکومتی که تو خونه سر من میاری الهی مدیرت سرت بیاره.  خیلی میترسه ازش.  از دیروز تکونای بچم خیلی زیاد شده تعجب میکنم 

عزیزم استرس نداشته باش ،مردا همشون همینن 

منم قهرم سر همین خانواده نکبتشون .انقدر موذی هستن که خدا میدونه . سر بچه اولم انقدر اذیت کردن حالا الان سر بچه برادرشوهرم همشون آدم شدن کلا یه ترسی از اونا دارن که نگو .

تو هم نرو خونه مادرش این دفعه . 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بهت حق میدم اینجور مواقع خیلی ب کمک و اینکه شوهرت هواتو داشته باشه نیاز داری ولی سعی کن واسه هر چیزی غصه نخوری ک هم واسه روحیه خودت بده هم کوچولوت❤

میدونه مامانیش ناراحته تکناش زیاد شده حالت خوب شه😍😍😁

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺

وقتی آدم عصبی میشه تکون بچه زیاد میشه حتی خودشو تو شکم مثل سنگ سفت میکنه. بعدم آدم زبون نفهم محبت رو هرجور خرجش کنی نمی‌فهمه 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
حالا چرا یکدفعه به خانواده ت بدوبیراه گفت مگه دلخوری داشت ازشون

کلا از مامانم دلخوره میگه چرا نمیان سر بزنن بهت،  چرا به من احترام نمیذارن، ولی خب من بخاطر روحیه دخترم میخواستم برم 

2740

عزیزم اصلا بهش توجه نکن مردا همه اینن الان که شما قهرین امروز کلا اعصابت به خاطر این قضیه خرده در صورتی که اصلا مردا براشون مهم نیست میرن سرکار هم کلی بگو بخند دارن با دوستاشون از این به بعد هم شما نمیخواد مریض افتاد بهش برسین فقط به خودت و بچه هات برس 

کلا از مامانم دلخوره میگه چرا نمیان سر بزنن بهت،  چرا به من احترام نمیذارن، ولی خب من بخاطر روح ...

مردا خیلی متوقعن مگه خانواده خودشون چی کار میکنن براشون جز حمالی کشیدن