2737
2739
من 21 روزه زایمان کردم روزای اول شیر زیادی نداشتم شوهرم شیردوش برقی خرید و من می دوشیدم ببینم چقدر شیر دارم 15 20 میل میشد روز پنجم ششم انقدر زیاد شد که لباسم خیس میشد تشکم خیس میشد و مجبور شدم تو سوتینم پد بذارم میدوشیدم هر سینه 60 میل شیر داشت گاهی هم بیشتر این اواخر چند روزی بود پسرم همش ناآرومی میکرد و مدام شیر می خواست دیروز شیرم رو دوشیدم از هر سینه چند قطره بیشتر نیومد امروز صبح هم دوشیدم همینطور بود دارم دق می کنم یعنی شیرم داره خشک میشه؟ خیلی ناراحتم چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دکترها هم چه حرفها میزنن. از حال بچه میفهمی دیگه. هر وقت گرسنه شد بخوره تا سیر شه. مواد غذایی مفید بخور نه شکم پر کن. من شنیدم رازیانه برای پسر بده چون هورمون زنانه داره. اون شیرافزا رازیانه نداره؟
پسرم سه هفته زودتر ئنیا اومد وزنش 2280 بود دکتر گفت شیر خشک روزی یک تا دو وعده بده 60 میل تا بچه سوئ تغذیه نگیره از دیروز از استرس اینکه بچه گرسنه نمونه سه چهار وعده میدم اما خیلی ناراحتم میترسم شیر خشکی بشه
2706