2737
2739
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62836 بازدید | 11733 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانوم تهرانی عزیز.کاربری قدیمی من یدفه منحل شد اصلا نفهمیدم چیشد.این یکی ام هروقت میام باید از اول ورود کاربرو بزنم.رمزمو یادم رفته میشه بگید چرا اینطور میشه؟؟

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!
ببخشید من هر چقدر میگم هیچکس باور نمیکنه.من میتونم تایپکای  خودم رو حذف کنم

میخواستم ببینم همه میتونن یا فقط من این کارو میتونم بکنم؟اخه دیدم بعضی هالینک میدن میگن نی نی یار حذف کنه

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2738
ببخشید من هر چقدر میگم هیچکس باور نمیکنه.من میتونم تایپکای  خودم رو حذف کنم

وقتی کسی پست نذاشته میتونید به محض این که اولین پست رو بذارن سطل آشغال حذف میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
سلام. هروقت میخوام توتایپکی نظربدم باید ازاول اطلاعات کاربری رو وارد  کنم قبلا اینطور نبود.&nbs ...

سلام مشکلاتون رفع شد؟ تیک مرا به خاطر بسپار رو میزنید؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2706