2737
2739

خیلی ناامیدم میدونم حتماا منفیه..چون علائم خاصی ندارم و دیروز صبحم بیبی چک مدیکور زدم منفی شدم

دعا کنید معجزه بشه و آزمایشم مثبت بشه😪

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چرا لفظ بد میاری چه ربطی داره توی دوره انتقال جنین اصلا علائم نداری بعدشم هر بدنی فرق داره 

بی بی چک هم مطمئن نیست فقط باید آزمایش بدی تا متوجه بشی

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله با دعاهای شما واسم معجزه بشه...

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
خیلیا هیچ علائمی ندارن ان شاءالله ک مثثثبته🤩🤩

میدونم عزیزم ولی بیبی چک منفی منو کاملااا ناامید کرده...آخه روز ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۳ بیبی چکام همه منفی شد حتی یکیشونم هاله ننداخت...

2740
چرا لفظ بد میاری چه ربطی داره توی دوره انتقال جنین اصلا علائم نداری بعدشم هر بدنی فرق داره  بی ...

بله درسته ولی ۴تا بیبی چکام همه منفی شدن...اگه واقعا باردار بودم یه هاله کمرنگم باید مینداختن

عزیزم استرس نداشته باش توروخدا من روز۱۵انتقال صبح بی بی زدم منفی بود ظهرازمایش دادم مثبت بود...ولی فقط از استرس زیادی رشد نکرد وسقط شد...براهمین میگم فقططططط استرس نداشته باش اروم باش هرچی خدابخواد

همونی که دنبالشی😉
عزیزم استرس نداشته باش توروخدا من روز۱۵انتقال صبح بی بی زدم منفی بود ظهرازمایش دادم مثبت بود...ولی ف ...

خدا کنه واسه منم اینجوری باشه که بیبی چک منفی ولی آزمایش مثبت باشه...فقط خدا باید بخواد

ان شالله كه خيره عزيزم ، راست اش من ivf رو نمي دونم اما بارداري طبيعي تازه بعد يك ماه بي بي چك مثبت ميشه علائم بارداري هم همينطور 

اين ذكر رو زياد بگو من معجزات زيادي با اين ذكر توي زندگيم ديدم

"  يا طبيبَ مَن لا طبيب َ لَه" (اي طبيب كسي كه طبيبي ندارد) 

"يا شافي" (اي شفا دهنده) 

2706