2733
2734
عنوان

۱۴ روزه انتقال جنین انجام دادم رفتم آزمایش خون دادم دعا کنید واسم

| مشاهده متن کامل بحث + 8701 بازدید | 47 پست
عزیزم استرس نداشته باش توروخدا من روز۱۵انتقال صبح بی بی زدم منفی بود ظهرازمایش دادم مثبت بود...ولی ف ...

مارک بیبی چکت چی بود و عدد بتاتون رو ۱۵ چند بود؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
بله درسته ولی ۴تا بیبی چکام همه منفی شدن...اگه واقعا باردار بودم یه هاله کمرنگم باید مینداختن

من با آی وی اف سه بار حامله شدم هر سه بار هم‌بی بی چک منفی نشون‌میداد 

قلب جنینم تشکیل شده بود یه بار خواستم عقده ای نشم و بی بی بزنم که دوتاخط بیفته بازم نیفتاد ،

خدا نخواست هر سه باری که حامله شدم برام بمونه ولی انشاالله جواب شما مثبت میشه دلت شاد میشه

دل من بدجوری شکسته واسه منم دعا کن 💔

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با آی وی اف سه بار حامله شدم هر سه بار هم‌بی بی چک منفی نشون‌میداد  قلب جنینم تشکیل شده بود ...

انشالله که باردار بشی و بسلامتی نینیت رو بغل کنی عزیزم

یعنی بیبی‌چک زود میزدی که منفی میشد یا با بتای بالا هم کلا منفی بود؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2731
انشالله که باردار بشی و بسلامتی نینیت رو بغل کنی عزیزم یعنی بیبی‌چک زود میزدی که منفی میشد یا با بت ...

ممنون گلم انشاالله برای شما هم مثبت بشه و تا آخرش سالم بمونه برات 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون گلم انشاالله برای شما هم مثبت بشه و تا آخرش سالم بمونه برات 

مرسی گلم...دلیل سقطات مشخص نشد چیه؟

مرسی گلم...دلیل سقطات مشخص نشد چیه؟

چرا یه بار قلبش تشکیل نشد 

دفعه دوم قلبش تشکیل شد اما بعدش ایستاد و جینینمو موقع سقط سالم دفع کردم بردم آزمایشگاه ژنتیک فهمیدیم مثکل کورموزومی داشته 

دفعه سوم کلی هزینه کردیم که سلامت جنین هم داشته باشیم که همه جنینام سالم بود و حتی انتقال جنینم زیر سونو انجام شد اما ایندفعه به طور باور نکردنی و عجیب خارج رحمی شد 😔

همه ی کادر پزشکی و خود پزشکم از این موضوع تعجب کرده بودن خیلی برام عذاب بود چون به این آخریه خیلی امید داشتم و فکرشو نمیکردم اینبار نشه 😔

هر بار هم واسه سقطام کلی عذاب و درد کشیدم این آخری هم باید با عمل لاپراسکوپی برمیداشتیم که سه ماه میگذره از عملم 

من ۶ ساله دارم تلاشمو میکنم توی این مسیر پیر شدم دیگه خسته و شکسته شدم ،

خدا واسه هیچکس نخواد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا یه بار قلبش تشکیل نشد  دفعه دوم قلبش تشکیل شد اما بعدش ایستاد و جینینمو موقع سقط سالم دفع ...

منظورم اینه که خدا واسه هیچکس این بلاهایی که سر من اومدو  نیاره حتی دشمنم 

چون خیلی سخت و دردناکه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
مارک بیبی چکت چی بود و عدد بتاتون رو ۱۵ چند بود؟

نمیدونم ولی همون صورتیه بود یکی هم ازین مثل خودکارهست ازینابود دوتاشونم منفی بود...عددبتام روز۱۵بود۴۵ بعدبازتکرارکردم اخریش۸۵بود چون رشد نکرده بود زیادنمیشد گفتن داروهاروقطع کن رور۲۸انتقال سقط شد...ولی من مطمعنم ازاسترس بود چون همون روزام باخانواده شوهرم بحثم شد خیلی عصبی بودم ومدام خودخوری میکردم دکترمم گف استرست باعث رشدنکردن شده 

همونی که دنبالشی😉
چرا یه بار قلبش تشکیل نشد  دفعه دوم قلبش تشکیل شد اما بعدش ایستاد و جینینمو موقع سقط سالم دفع ...

ان شاء الله خدا ب دلت نگاه کنه و برات ببخشه...ما خودمون نمیدونیم ولی حتما حکمتی داره کارخدا اما مطمعن باش روزی میرسه ک بخاطراین سختی هاشکرش میکنی و باعشق بیشتری ب بچت نگاه میکنی 

همونی که دنبالشی😉
خیلی سخته من کشیدم

عزیزم شما باردار شدید؟؟

با آی وی اف نه متاسفانه بعد از کلی انتظار منفی شد آزمایشم الان طبیعی شکر خدا بار دار شدم

خداروشکر‌‌‌‌‌.‌‌‌‌...هیچ دارویی استفاده نکردید؟

مشکلتون چی بود؟؟چندوقته منتظر بودید؟

2706