2733
2739

من دیشب پساری گذاشتم دکتر گفتم استراحت کن.  قشنگ مختل شدم با یه بچه دیگه اصلا نمیشه.  غذا و ظرف و...  چه کنم؟  یعنی فقط بخوابم یا نشسته هم میتونم باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای من که از اول در استراحتم 

نسبی البته

دو روزه لکه بینی هم گرفتم حالا اومدم خونه مامانم،کلا خوابیدم فقط واسه دستشویی و نماز بلند میشم .و غذا خوردن.

با داشتن بچه سخته واقعا ...ولی اون پساری هم مراعات نکنی ممکنه در بیاد مجبور شی دوباره بزاری؟درسته؟

وای من که از اول در استراحتم  نسبی البته دو روزه لکه بینی هم گرفتم حالا اومدم خونه مامانم،کلا ...

نه گفت ۲ هفته استراحت کن،  شیاف داد بهم. اصلا نمیتونم استراحت مطلق زندگیم تعطیل میشه خیلی اذیتم.  دکتر گف چار دست و پا راه برو 

نه گفت ۲ هفته استراحت کن،  شیاف داد بهم. اصلا نمیتونم استراحت مطلق زندگیم تعطیل میشه خیلی اذیتم ...

بازم دو هفته خوبه

اگه بتونی از مادر یا مادرشوهرت کمک بگیری خوبه واقعا

غذاهای ساده درست کن

دو هفته هم به کارای تمیزکاری رسیدگی نکن

میمونه دخترت که واقعا باید یجوری سرگرمش کنی.

من سر دومی ۹ ماه مطلق بودم بچم ۳ سالش بود ....۱ هفته رفتم خونه مامانم بخاطر شیطونی های پسرم برخورد خوبی نداشتن...اومدم خونه تک وتنها شوهرم میخواست بره سرکار ساندویچ میزاشت تو یخچال فلاسک آب جوش واب سرد بالای سرم بود ک بلند نشم غذا هم سر راهم ک داشتم میرفتم دسشویی بر می‌داشتم می‌آوردم رو تخت....یعنی این قرار رو گذاشته بودم الکی بلند نشم هر کاری داشتم هر وقت بلند میشدن بر دسشویی انجام می‌دادم ۹ ماه بیرون نرفتم فقط خوابیده رفتن تا مطب اونجا هم میخوابیدم 

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2740