2737
2739
می خوام بدونم اونایی که از هر نظر شاد و سرحالند و از زندگیشون راضین چه برنامه ایی برا خودشون دارن از صبح که پا میشن تا آخر شب
الان همه میان میگن همش باشگاه هستن آهنگ میذارن میرقصند... میرن گردش پارک با بچه و کالسکه... به لباساشون میرسن.. شام مورد علاقه همسرشون رو درست میکنند... ولی همیشه هم آنلاین هستن والا!! خخخخخخخ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من حتما باید روزانه ورزشم رو بکنم پیادهروی و استخر رفتن با دخترم و همسرم رو خیلی دپست دارم همسرم خیلی خوبه از همون اول صبح کلی ازش انرژی میگیرم کلا با افراد منفی مراوده ندارم سعی کردم تو زندگیم همیه از خودم توقع داشته باشم نه از دیگران واسه همین اگه کسی کملطفی در حقم کنه آزار نمیبینم ادمهای بد و آزار رسون هم کلا از زندگیم حذف کردم پیکنیک رستوران هم با همسرم زیاد میرم خیلی بهم انرژی میده کلی میحرفیم
تا یکی حال نداره میگن یه موزیک شاد بذار برقص برو بیرون هوا بخور تو پارک... کیک درست کن... سفر برو.... برو باشگاه.. کلاس هنری.... اونوقت یعنی خودشونم بیست و چهار ساعته آنلاین هستن اینکارو رو چطوری وقت میکنند با هم انجام بدن؟
النار بازار ، بهترین های پوشاک ترک فروشگاه اینترنتی http://www.elnar.ir/index.php? اینستاگرام : elnarbazar1 وایبر : 09212384594 دریافت سفارش : آنلاین ، حضوری ، تلفنی ، پیامکی با امکان ارسال به تمام نقاط کشور برای بازدید محصولات ( بیش از 700 مدل ) و سفارش می توانید به سایت النار بازار مراجعه نمایید
2740
مثلا من خودم مامانم خیلی با برنامست خیلییییییییییییییییی اصلا احساس کسالت و رخوت تو خونه نمی کنه ..................همیشه جمعه ها بعد نماز غذاش رو که معمولا دیزیه بار میزاره تا ساعت 10 صبح همیشششششه غذاش آمادست اونوقت من هنوز ساعت 11 بیدار میشم و کلیم کلافم .................این خیلی بده آخه مگه چقدر عمر میکنیم که اینهمه هم بی برنامه و بی نظم هستیم ماآخهههههههه
2706