2733
2739
عنوان

بارداری همزمان با جاری جان !!!

6587 بازدید | 45 پست
سلام
من و جاری همزمان بارداریم فقط 4 روز با هم تفاوت داریم .هردو توی هفته 9 هستیم .
من نی نی اولم و جاریم نی نی سومشه (دو تا دختر ناز داره )
حالا من شنیدم چون با هم بارداریم باید ما بینمون یه قربونی بدیم . شما هم شنیدید ؟؟
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
من شنیدم اما چرته .....

من و جاری هم با هم باردار بودیم و سه ماه تفاوت داشتیم و هر دو نی نی هامون به دنیا اومدن
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دو تا خانوم باردار وا میستند ما بینشون یه چی میکشند (خوروس یا مرغ یا هرچی ؟!!!؟؟)
یسناخانوم اولین دقایق روز 12 شهریورماه زمینی شد و خانواده شهریوری ما رو با وجودش تکمیل کرد .
2742
آخه بدیش به اینه من حالم خوب نیست و لکه بینی دارم اما خدا رو شکر جاریم حالش خوبه
حالا من میترسم واسه من زبونم لال ....
2740
فعلا که برادر شوهرم و جاریم لج کردند نمیاند که با اینکه شوهرم گفته هزینشو خودش میده
فهمیدند منم باردارم خورده تو برجکشون
خخخخخخخخخخخخخخخخ منم شنیدم.خرافاته..اما اگه مایل باشی میتونی به نیت صدقه بکشید بین فقرا تقسیم کنید
راز خلقت همه پنهان شده در عینِ علی ست. کهکشانها نخی از وصلهِ نعلینِ علی ست
ماه بانو جان ما خودمونم تعجب کردیم اخه تازه چند ماه پیش یه سقط داشت و ما فکر نمی کردیم انقدر زود دوباره دست به کار بشند
شانس منه بد بخته
بی چاره مادر شوهرم از دست اونا جرات نداره به من برسه
منم بیشتر وقتا خونه مامانمم
2706