2733
2734

اوناییکه انتقال مثبت داشتید روز چندم بیبی چک زدید؟علائمتون قبل مثبت شدن چی بود؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شنبه میشی روز ۷ دیگه انشالله که گرفته باشه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
2742
بسلامتی عزیزم انشالله مثبت شی منم اخر ماه بعد انتقال دارم 🥲🥲 چندتا جنین انتقال دادین؟   خرا ...

ممنون عزیزم..انشالله شماهم بسلامتی انجام بدی و مثبت بشی

۲تا جنین واسم انتقال دادن..نه خراش انجام ندادم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
شنبه میشی روز ۷ دیگه انشالله که گرفته باشه

آها یعنی روز انتقال رو نباید حساب کرد؟

ممنون عزیزم..انشالله شماهم بسلامتی انجام بدی و مثبت بشی ۲تا جنین واسم انتقال دادن..نه خراش انجام ند ...

بسلامتی نی نیا سفت بچسبن بهت😍😍😍

زندگی،خاطره ی آمدن و رفتن ماست...!
آها یعنی روز انتقال رو نباید حساب کرد؟

نه شنبه بعدیم میتونی بی بی چک بزنی روز ۱۴ که ببینی مثبت شده یا نه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
2740
من امروز روز نهم انتقالمه همش استرس و کار و فشار عصبی و .... نمیدونم آخرش چی بشه

انشالله مثبت میشی عزیزم استرس نداشته باش..چندم انتقال دادی؟؟استراحتت به چه صورت بود؟؟

انشالله مثبت میشی عزیزم استرس نداشته باش..چندم انتقال دادی؟؟استراحتت به چه صورت بود؟؟

هیچ استراحتی ندارم کارای خونه رو خودم میکنم

پنج شنبه هفته قبل انتقال دادم الان روز نهمم

سعی کن کمتر بیای سایت و که چیزای منفی نبینی بدن با بدن فرقداره هرکسی یه علائم داره

حوصلم سرمیره..مجبورم بیام توی نت بچرخم...

بله خیلیا قبل مثبت شدن بدون علائم بودن..بعضیا هم علائم خفیف و بعضیا شدید داشتن..بدنا فرق میکنه باهم..

حوصلم سرمیره..مجبورم بیام توی نت بچرخم... بله خیلیا قبل مثبت شدن بدون علائم بودن..بعضیا هم علائم خف ...

بیایم خبر مادرشدن بهم بدیم بحق حضرت زهرا و این روز عزیز

زندگی،خاطره ی آمدن و رفتن ماست...!
هفتم هستی اگه پنج روزه بوده فردا بی بی چک بذار

والا نمیدونم چندروزه بودن...اصلا نپرسیدم ..بهمم نگفتن..چون بیمارستان دولتی انجام دادم...من ۵شنبه ۱۹ آبان پانکچر کردم...گفتن دوشنبه یعنی ۲۳ آبان برم وضعیت جنینارو بپرسم..فقط گفتن ۸ تخمک داشتی که ۵تاش جنین شد و فریز کردیم

2706