2737
2734

چرا تمام تو تاپیک ها ریختید تک فرزندی بده تک فرزندی افسرده آخر عمرش بدبخته و کلی مشکلی داره؟ خوب تک فرزند هم بزرگ میشه ازدواج میکنه صاحب خانواده میشه  چند فرزندی ها زندگی هاتون فول اپشنه؟ مشکل ندارید بچه هاتون آیندشون تامین شغل خانه مسکن و ... دعوا اصلا ندارید همه چیز براشون مهیا میکنید بچه هاتون اکی هستند؟ 

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

خب تبلیغ هستش این روزها به دلیل پیر شدن جمعیت کشور 😀

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر من تک فرزند خیلی براش ناراحتم

هیچ بچه ای دور ما نیست 

تنهاست همش با ما بزرگترا بزرگ شد یسره میگه آبجی داداش

اگر شوهر با ادب و خوب و همراه و همدل و متعد مسئولیت پذیر داشتم قطعا تا ۳ یا ۴ تا بچه میوردم

2740

من به اونایی که دعوا راه انداختن تک فرزندی بده ندارم

ولی خداوکیلی تک فرزندی برای اون بچه سخته 

ازدواج و تشکیل خانواده با خانواده مثل خواهر و برادر اینا فرق میکنه اصلا قابل قیاس نیست

ولی خب ادم خواهر برادر بد داشته باشه تک فرزند باشه بهتره

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

من همیشه میگم تک فرزندا خیلی خوشبخت ترن خواهر و برادری نداری که نگران تبعیض باشی همه ی محبت و پول و توجه پدر و مادر برای همون یه بچه اس

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹
خب تبلیغ هستش این روزها به دلیل پیر شدن جمعیت کشور 😀

چون تبلیغه باید تو دل مادر و پدرهای تک فرزند رو خالی کنن والله بچهدی من تک فرزندی بهترین چیزها بهترین شادی ها بهترین امکانات رفاه براش مهیا بوده آنقدر گفتن من همش فکر میکنم الان میمیرم این بچه کارتن خواب میشه

والا من با سه تا فرزند در خدمتت هستم ،عرض کنم که به خدا آرزوم بود که برم دکتر و بگن تو بچه دار نمیشی کلا بچه نداشته باشی راحت راحتی ولی باز به خاطر یه سری چیزا یه دونه خوبه ولی بیشتر از اون حماقته حماقت 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
من به اونایی که دعوا راه انداختن تک فرزندی بده ندارم ولی خداوکیلی تک فرزندی برای اون بچه سخته  ...

والله من برادرم یه خاطر یه مساله ی جزئی ۵ ساله خونم نیومده دهه شصتی هم هست دلیل نمیشه اخه

اینا همونان که داداش و زن داداش راشون نمیدن خونه 

خواهر با خواهر قهره ..بازم بگیم همونا ک سر ارث همو پاره میکنن باز میگن بچه دوم بیار 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706