2733
2739
عنوان

باز خواهر شوهر اومد

701 بازدید | 36 پست
من با مادرشوهرم زندگی میکنم دخترش یه دختر داره 8 ماه از پسر من بزرگتره همش پسر منو میزنه من و شوهرم مثل سپر حواسمون به بچمون هست اما مادر شوهرم اعتقاد داره باید بی خیالی کنید دفعه پیش پسرمو برداشتم بیام پایین گفتش که بذار باشه تا عادت کنه انقدر حرصم گرفت که نگو انگار بچمو از سر راه آوردم منم گفتم نه و آوردمش پایین دوباره امروز اومدن به نظرتون بهترین رفتار چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پی کو باکس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بودم تا میدیدم داره بچمو میزنه بغل میکردم بچمو و تنهاش نمیگذاشتم اگر بچم بی تابی میکرد میبردمش جای دیگه دور از دسترس باشه و اگرم چیزی میگفتن به شوخی میگفتم ار دست کتکهای دختر شما امنیت جانی نداره
خدایا انکه را که عقل ندادی چه دادی ؟؟؟؟
پسر من یکسالشه تازه راه افتاده همینجوری هی میخوره زمین این دختره همش نیشگونش میگیره هلش میده تازه هر وقت من میام جلو منم میزنه
میره کلاه پسرمو میاره که ببرش پایین
پی کو باکس
اگه خواهر شوهرت منطقیه بگو به دخترش تذکر بده...یا خودت با روی باز به دخترش تذکر بده مثلا بگو شما دوست همید ازین حرفا
اندوه که از حد بگذرد.....جایش را میدهد به یک بی اعتنایی مزمن....دیگر مهم نیست
2738
به شوهرتم یاد بده اون نزاره اخه منم تقریبا همین مشکلو دارم به شوشو گقتم تو بگو من بده بگم
همسر مهربانم و پسر نازنینم همیشه عاشقانه دوستتان دارم به وبلاگ پسملیه منم سر بزنین لطفا .حتما http://ariaeshghemamanobaba.niniweblog.com/
2706