2733
2739
عنوان

تفاوت دانشجوهای رشته پزشکی!!!! 🥸

458 بازدید | 39 پست

سلام 

من تجربی بودم درسمم خوب بود ولی سر جلسه حالم بد شد و حسابداری روزانه قبول شدم البته ب پیرا پزشکیها و کارهای بیمارستانی علاقه نداشتم و هدفم داروسازی بود بعد هم حسابداری

اوایل ک نتایج اومد من افسردگی گرفته بودم خیلی ناراحت بودم اما کم کم تحقیق ک کردم دیدم جا برای کار و ادامه تحصیلش عالیه حسابداری ولی مامانم مدام میگه من از رشتت خجالت میکشم یا مثلا فلانی خوشبحالش بچش دکتره چکار کنم واقعا حالم بد میشه تا چند روز🥺🥺🥺🥺

^_^ my mixed feelings

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه مامانت قراره رشته شما رو بخونع؟ !

مهم خودتی ک دوسش داری

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2728
2738

تفاوتو ما ادما رقم میرنیم ن رشتهامون...شما میتونی تو رشته وفیلدودت پیشرفتی کنی ک یه دانشجو پزشکی نکنه

کاربراقامممم.....ازخودم گلایه دارم ..منو ازخودم جدا کن..روم سیاهه یابن زهرا ..توبرای من دعا کن..السلام علیک یا صاحب الزمان..

عزیزم این زندگی شماست 

شما وقتی از کارهای بیمارستانی خوشت نمیاد پس دیگه نیازی به قصه خوردن نداره 

پزشکی واسه کسی خوبه که دوستش داشته باشه وگرنه هم درساش سنگینه هم فشار زیادی رو روی طرف میزاره 

اگر شما درحال حاضر حسابداری رو دوست دارید ادامه بدید

مهم خودتی که رشتتو دوس داری

به حرفای مامانت محل نده

از معایب رشته های پزشکی هم بگو بهش

طرح ها و تعهد خدمت های طولانی

کلی پول باید بدی اگه بخوای مدرکتو آزاد کنی

استرس زیاد امتحاناش

بی عدالتی و سهمیه های آزمون رزیدنتی

در طریق عشقباران، مشکل آسان کجا؟  
2706