2733
2734

هفت تا ده روز طول میکشه از روزی ک درخواست میدی

زندگی کردن تو دنیا بدون داشتن آگاهی مثل پرسه زدن تو کتابخونه بدون لمس کتاب هاست :))))                             گیر کردم بین جنگ ازلی قلب و مغزم <<<<<< ?          کساییی ک تاریخ رو فراموش می‌کنند محکوم ب تکرار اون خواهند شد://// تاپیک های اول‌برا من نیس*****کاربری برای دونفره :)))) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان ۱۰ روزه مال من. شماجدید تعوبض کردی؟

ماه پیش بود 

پیگیری کنید زودتر میدن

زندگی کردن تو دنیا بدون داشتن آگاهی مثل پرسه زدن تو کتابخونه بدون لمس کتاب هاست :))))                             گیر کردم بین جنگ ازلی قلب و مغزم <<<<<< ?          کساییی ک تاریخ رو فراموش می‌کنند محکوم ب تکرار اون خواهند شد://// تاپیک های اول‌برا من نیس*****کاربری برای دونفره :)))) 
2740
ببخشید کجا باید پیگیری کنم روندش چطوره؟ بعد زودتر امکانش هست بدن؟

باید برید پلیس +۱۰ یعنی من ک از اینجا اقدام کردم 

بعد هی برید پیگیر باشید ک چرا دیر میاد ؟

چون روندش تا ۱۰ روزه نباید این همه طول بکشه

ببخشید کجا باید پیگیری کنم روندش چطوره؟ بعد زودتر امکانش هست بدن؟

سلام ببخشید میشه درخواست دوستی مو قبول کنی درباره نقرس سوال دارم

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین