2733
2734
چه حسی دارین نسبت به این اسم،، طرز گفتن ، شنیدن و فهمیدنش راحته برای هر سنی و همچنین خارج از ایران که ملین های مختلف هستن؟؟ و آیا برای هر سنی مناسبه؟
دختر من دو ماه و بیست روزشه و اسمش ملینا هست.من که خیلی این اسم رو دوست دارم.
خدایا شکرت...چهل نفر از دوستانم دهم اسفند برای من به نیت آروم و صبور شدن دخترم حدیث کسا میخونن.خدایا امیدم رو نامید نکن و دل دوستانم رو شاد بگردان..آمین یا رب العالمین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خواهر من دختر بارداره میخواد اسمشو بذاره ملینا اسم دختر اولش ملیکاست
مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
مرسی دوستان از نظراتتون. مامانی ملینا قدمش مبارک باشه. ما خیلی گشتیم تو اسما اما یه جورایی این اسم به دلمون افتاد و انتخاب کردیم. اما احساس می کنم یکم تلفظ لام توی این اسم مشکله. و می ترسم این اسم رو مخفف نکن
اتفاقا از بقیه اسم ها راحت تر و خوش آهنگتره .اطرافیانمون هم خیلی راحت تلفظ میکنن .ما هم با خیلی وسواس این اسم رو اانتخاب کردیم
خدایا شکرت...چهل نفر از دوستانم دهم اسفند برای من به نیت آروم و صبور شدن دخترم حدیث کسا میخونن.خدایا امیدم رو نامید نکن و دل دوستانم رو شاد بگردان..آمین یا رب العالمین.
2738
خوبه
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706