2737
2739
کسی ازاین بیمه اطلاع داره منو راهنمایی کنه اصلا میارزه یا آدم همون ماهی مثلا پنجاه وبزاره بانک وسودش رو بگیره بهتره
واااا۰۰غزیزم بیمع کن خودتو میرزه یعنی چی???بیمه برات بازنشستگی میده۰۰مثله شاغلین ۰۰اپن پولی که میزاری کنار با گذشت زمان ارزشی نداره ولی بیمه بر طبق اون سالی که بازنشست میشی با حقوقه اون سال بهت حقوق میده۰۰ زنان خانه دار تامین اجتماعی خیلی عالی و بیمع اش هم به نسبت کمه۰۰۰ من خودم مشاغل آزاد بیمع کردم خودمو بدونه دفترچه ماهیز۱۱۳ تومن میدم۰۰۰
...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی مریم جون آخه بعضیها میگن اگه همین پولو بذاری بانک پی انداز بشه مثلا 10سال دیگه سودش از حقوقی که اونا میدن برای بازنشستگی بیشتره این منو دو دل کرده چون محاسباتشو بلد نیستم نمیتونم تصمیم بگیرم.اگه کسی بازم اطلاعداره راهنماییم کنه. ممنون میشم
2731
من بیمه زنان خانه دار شدم خیلی خوبه بازنشستگی برات حساب میشه دیگه ببخشید همچین هم مملکت همه چیزش هر تو هر نیست گلم برو میدان ولیعصر پاساژ اهدا گوشه پاساژ تامین اجتماعی هست هر روز تا ساعت 4 هستن پنج شنبه ها تا 12 سوال کن قشنگ همه چی توضیح میدن دقیق و کامل من که راضی هستم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2738
منم میخوام بیمه زنان خانه دار بکنم سارا جان نمیدونی چند سال باید حق بیمه بپردازیم؟و اینکه چقدر حقوق بازنشستگی میدن.یعنی بعد از بازنشستگی حداقل وزارت کار رو پرداخت میکنن یا بیشتر
CafeMom TickersCafeMom Tickers
سابقه باید ۲۰ سال باشه با حداقل سن ۵۰ فقط من موندم منی که ۵ سال سابقه دارم و فقط ۱۵ سال دیگه نیاز دارم اونموقع شدم ۴۲ ساله یعنی تا ۵۰ سال ۸ سال دیگه میمونه بعد باید ۸ سال الکی پول بریزم؟یا صبرکنم از ۸ سال دیگه بیمه واسه خودم بریزم؟اگه میدونین جواب بدین لطفا
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!