2737
2739
ژل لازم نیست عزیزم بچه ها تو سه ماهه دوم خیلی بد شیر میخورن اما بعد از تموم شئن پنج ماه خیلی خوب میشه خارش لثه هم هست تا دندون در بیاد پسر من از سه ماهگی اذیت شد تا شش ماهگی که دندون درآورد
انقدر بچه ها رو دوست داشتم بالاخره فروشگاه لباس کودک زدم🤩lupilu_happy

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جکی جون حتما کم میشه پسر منم همینطور بود،ماهی یک کیلو اضافه میکرد بعد همین ماه چهارم شد 300 گرم این طبیعیه نترس سعی کن نصفه شب که خوابه تا میتونی بهش شیر بدی
نمیدونم از خارش بود یا چیز دیگه ولی گاهی گریه میکرد،حرص میخورد و همه چی رو محکم میگرفت به دهنش،دستتو تمیز بشور بذار توی دهنش ببین چه کار میکنه
جکی جون حتما کم میشه پسر منم همینطور بود،ماهی یک کیلو اضافه میکرد بعد همین ماه چهارم شد 300 گرم این ...

ممنون عزیزم . پسر منم الان چهارماهشه یدفعه ای در عرض یک هفته لاغرشد و اشتهاش کم شد . قشنگ لپاش اب شد . لثه شم خیلی میخاره . انقد نگران بودم 🥲😞 نظر شما رو خوندم خیالم خداروشکر راحت شد . پس علتش همینه احتمال زیاذ

2738