2737
2734
عنوان

قرص خوردم حالم بده😭😶‍🌫️

181 بازدید | 19 پست

من خیلی اسرترسیم همیشه.چند روز پیش پرانول خوردم هیچ نشد ولی الان حتلم خیلی بده اصن فک نمیکردم انقد روم تاثیر بزاره.

دست و پام تا ارنج و زانو سرده و اون  دستمو باشال بستم .سردرد ندارم ولی سرم یطوریه انگار دست و پام سر شده .سرمم همین طور

فشار چشم دارم.از ساعت ۱۲هب میخوام بیام تاپیک بزارم ولی جون نداشتم.میلرزم.خوابم نمیبره.

این قرصوقبلا دکتر نوشته بود برام نمیخوردم الان میخورم.

کیا تجربه دارن‌؟ چیکار کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برا چی خوردی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2728

این قرص نهایت ۱۲ ساعت اثر داره توی بدن 

تا حالا صد بار دفع شده

میخواست حالت رو بد کنه همون موقع میکرد

منم امروز خیلی پرفشار و کم خواب بودم، بدنم یخ کرده پاهام سرده گرم نمیشه، پا شدم یه چی خوردم بهتر شدم 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2740

منم خیییلی استرسیم و همییشه تپش قلب دارم و پروپرانول و یه قرص دیگه که میخورم یکم بهتر میشم ولی باز دوباره تپشم شروع میشه

من خودم لاغرم یعنی خوش اندام ولی موقع امتحانا که میشه دیگه دوباره تپش قلب میگیرم و اصلااا نمیتونم غذا بخورم و سرییع وزن کم میکنم

یعنی دیگه از بس حالت تهوع میگیرم که غذا از گلوم پایین نمیره

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور!  
این قرص نهایت ۱۲ ساعت اثر داره توی بدن  تا حالا صد بار دفع شده میخواست حالت رو بد کنه همون مو ...

من چند وقت پیش دوبار خوردم چیزیم نشد .

ولی امشب قبل خواب خوردم دیگه دصن خوابم نبرد و حالم بد شد

همیشه بیدلیل اضطراب دارم  خیلی بخاطرش عذاب کشیدمه . امشب گفتم قبل خواب بخورم  و نیم ساعت ب ...

مسیرهایی که میری رو پیاده برو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706