2733
2734
بچه ها خیلی خلوته و مثل قبل نمیشه جواب سوالارو گرفت و کلا بحث خیلی کند پیش میره.سایتی دیگه که فعالتر باشه کسی میشناسه ؟
زندگی معنی پیچیده ای ندارد،همینکه تو باشی ،این تمام زندگی است
یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جواب نمیدن بچه ها.تو بحث ها نمیان.فعال نیست کلا مثل قدیم.سایت دیگه مینشاسین بگین بریم اونجا.بهترین سایت اجتماعی اینه یعنی؟
آقاااااااا چرانمیشه من تایپیک بزنم
این جغرافیا نیست که جهان سومی بودن را تعیین می‌کند. آدم‌ها هستندکه آن را می سازند ! جهان سوم جا نیست، شخص است. جهان سوم منم. جهان سوم تویی. جهان سوم طرز تفکر ماست … نه آن مرزهایی که داخلش زندگی می‌کنیم ، جهان سوم جاییست که مردمش جهان سومی فکر می کنند.........
کاملا باهات موافقم سارینا جان یه زمانی تا ساعت 3 شب همه فعال بودن و همیشه بحثهای جالبی داشتیم ولی الان چی ؟
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2738
حالا کلا شب و روز منزورم نیست.روزا هم همینتوری خوب بود.ولی حالا نه.میخام اونایی که سایت دیگه میشناسین بگین بریم اونجا