2737
2734
پسرم الان بیست ودوماهشه.عاشقشم.تواین دوسال خیلی باحوصله ودقت باهاش رفتارمردم. الان حدود دوماهه کم حوصله شدم.تواین دوماه سرش زیاددادمیکشم،دوبارکتمش زدم پشت دستش البته.خیلی پسرعاطفیه،چون همیشه باهاش رفتارم اروم بوده وبه ارومی کنترلش میکردم.الان نه چرا اخه. چیکارکنم. ?? امشب عروسی دعوت بودیم چهارساعت پشت سرش میدویدم.یک جابرای یک دقیقه بنزنمیشه. زدم به سیم اخرهرچی تونستم بهش گفتم همه نگام میکردم.پسرمم له شدت گریه میمرد.مامانمم کلی دعوام کرد که چت شده تو.!! تارسیدیم خونه هرچی گریه میکردبیادتوبغلم نگاشم نمیکردم.تواون شرایط چشم دیدنش هم نداشتم. چرا اینجوری شدم.???!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه چیز بی ربط بگم... البته زیاد هم نظر دیگران تو اون مراسم در مورد شما درست نیست.ممکنه بد قضاوت کنن و شما از این موضوع هم ناراحتی.. اخه ممکنه الان همه فکر کنن وااای چه مادر عصبی ای هستی..!! عیبی نداره... بچه ها شیطنت میکنند..اینکار و نکنن ..چیکار کنن آخه.
نور
ناراحتن چون همه محکومم میکنن مادری وظیفه داری تحمل کنی،بایدبسازی. یامیگن نمیتونی بچه روتحمل کنی بمون ازخونه نیابیرون. خوب منم ادمم مگه میشه همش تحمل کرد،مادربایدسالم باشه،لذت ببره تابتونه بچه روباروحیه سالم تربیت کنه. کسی حق بهم نمیده.
2738
پسرمن وسایل روخراب نکرده.ولی ساییدگی مفاصل پرفتم بس دنبالش رفتم.یک جاکه میریم سرشومیندازه پایین میره همین حورمیره.کاری نداره من پشت سرش مواظبش هستم یانه.مثلا امشب همه میرقصیدن گذاشتمش میگم برقص،اینحاتواین محوطه بازی کن.سرمیندازه بیرون بره توکوچه یاتومردونه.
2706