2733
2739
عنوان

جنین مرده درشکم

18103 بازدید | 30 پست
سلام خانمها من هفته 18 هستم هفته 17 دکتر رفتم همه چیز جنین خوب بوده تو سونو. حالا این هفته رفتم میگه جنین رشد نکرده و حرکت هم نداره آیا چنین چیزی میشه من هیچ علایمی ندارم از درد و لک و... هیچ ندارم از غصه میمیرم دکتر گفت اگه تا یک هفته خونریزی نداشتی بیا کورتاژ کنم کسی اینجوری بوده که سونو دروغ باشه ؟ شماها رابخدا کمک کنید دارم دق میکنم
عزیزم اینکه دیگه قصه نداره و نمیخواد اینجا وقت بذاری و نگران تر بشی
برو دو تا سونوی دیگه هیچی هم نگو ببین اونا چی میگن معلوم میشه عزیزم
توکلت به خدا باشه
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم منم هفته 13 این اتفاق واسم افتاد واسه سقط باید 2 تا سونو گرافی مختلف گزارش بدن وگرنه با یه سونو کورتاژ نمیکنن ولی بعیده که سونو گرافی اشتباه بگه الکی به خودت امید واهی نده. منم تا وقتی سونو دوم میخواستم برم همش امید داشتم که زنده باشه
نه لزوما لک و خونریزی نداری
ولی هیچوقت از خدا نا امید نشو ولی آمادگی هرچیزیو داشته باش
برو یه سونوی دیگه
کاش مستی داشت هر حرامی چون شراب، آن زمان معلوم میشد هوشیار کیست!!!!
2738
باشه عزیزم. خواهر شوهرم میگه یکی از همکارام اینجوری بوده دو بار دکترش گفته باید کورتاژکنی بعد دو هفته رفته سونو خوب بوده الانم بچش بدنیا اومده
نه هفته 17 رو نمیگم همین دفعه که رفتی دکتر (آخرین بار)صدای قلب رو شنیدی؟؟؟؟؟؟، من یک ماه قبل سونو دادم همه چیز نرمال بود، یکماه بعد که رفتم دکتر گفت صدای قلبشو نمیشنوم برو سونو ، رفتم گفت جنین از بین رفته ،ولی هیچ لک و خونریزی هم نداشتم و رفتم سقط کردم
2706