2737
2734
عنوان

ختم چهل روزه سوره حشر

| مشاهده متن کامل بحث + 94716 بازدید | 1252 پست
گروه دوم به امید خدا از پنجشنبه ششم شهریور گروه دوم: 1- زری جون ....... به نیت مادر شدن و.خونه دارشدن 2-فرینا 3-الیزابت 4-محیا 5-محبوبه 6-راحیل....... نی نی دار شدن 7- غزل 8- نسیم 9-آنجلا 10- گرین لاو 11-درین ۱2-مامان کوچولو 13-مریم..‌مادر 14-catherine 15-لیلا مامان دو قلوها 16- کیان دخت (نوشین) 17- تینا 18-نارنجی 19-مامان عسلی 20- آسیه (مامان نیاز) 21- شاپرک خانم.... به نیت سرکار رفتنم 22-sahari 23-خاله الی 24-سودا..شیش سال عقدم هنو عروسی نکردم چون نامزدم شغل مناسب گیرش نمیاد ،برام دعا کنین زودتر برم سر خونه زندگیم 25- silva...... برای سلامتی نی نی تو شکمم که بعد کلی انتظار امده یه بارم سقط کردم منم دعا کنید همه امیدم به اینه 26- مهدیا 27-عشقم میزوگی 28-شقایق... استخدام همسرم 29- شیرین مامان آراد 30- خواهر شوهر شیرین 31- عناب 32- مانلی 33- مرجان 34-طاها 35- مژگانی ...... به نیت انشاالله زندگی خوب و خوشبختی باشوشو و یک نی نی سالم و صالح به زودی زود انشااله تا انتظارم به سر بیاد 36- مینا 37- رزا ختم ۴۰ شب یاسین هدیه به امام حسین (ع) و شهدای کربلا: گروه دوم: 1- زری جون............ به نیت مادر شدن و.خونه دارشدن 2-فرینا 3-الیزابت 4-محیا 5-مرمر 6-منصوره 7- آزیتا 8- راحیل .... نی نی دار شدن 9- غزل 10- نسیم ۱1- ملک تاج کریمی 12- درین ۱3-لیلا .......به نیت اینکه شوهرم نمازشو بخونه وبرای گرفتن نی نی سالم ازخدا ۱4-مامان کوچولو ۱5-لیلا مامان دوقلوها 16- تینا 17-مریم...مادر 18- sahari 19- خاله الی 20-عشقم میزوگی 21-شقایق....استخدام همسرم 22- سمیرامیس 23- مانلی 24- مرجان 25- رزا
هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گروه دوم: دیروز برای حاجت زری جون دعا کردیم هر دو ختم یس و حشر رو ان شالله حاجتشون برآورده شه و بزودی فرزند سالم و صالح و خونه خوب بهشون عطا شه. امروز سوره و یس حشر هر دو، برای حاجت روایی فرینا جون دعا میکنیم. ان شالله خبرش رو بزودی بهمون بده.
2731
سلام بچه ها ختم کلیمیه گذاشتم برایه انشاالله حاجت روای دوست داشتید بیاید چله رو انجام بدیم انشاالله حاجت روا بشیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=951257
هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد... ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...  
سلام. گروه اول ختم سوره حشر امروز برای حاجت روایی عشق علی جان دعا میکنیم. ختم سوره یس برای حاجت روایی مامان سارا و یسنا جان دعا میکنیم. ان شالله بزودی خبر حاجت رواییتون رو بدین.
2738
گروه اول: ختم سوره حشر امروز برای حاجت روایی مامان سارا و یسنا جان دعا میکنیم. ختم سوره یس برای حاجت روایی هانا جان دعا میکنیم.
تینا جون اسم منو تو لیست میشه تغییر بدی.الان ""تنهام""هستش .میخوام بشه محبوبه تو لیست حشر و منصوره تو لیست یس
دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد ,نه مرد........خدایا زمین نمیایی.........
2706