2733
2739
عنوان

مامانایی که نی نی 4ماهه دارن؟؟

296 بازدید | 9 پست
نی نی هاتون شبا چطور شیرمیخورن بیدار میشن واسه شیر یا تا صبح میخوابن؟
وَ إِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ....
عزیزم نی نیه من الان 6ماهشه ولی از بدو تولد فقط تا 15روز شبا چند بار بیدار میشد و شیر میخورد ولی الان ماشالا بچم فقط 1بار و بعضی وقتا تا صبح میخوابه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم یعنی اگه تا صبح بخوابه اشکال نداره؟
وَ إِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ....
2731
شیدا جان من که نی نیم میخوابید ولی بعضیا میترسوندنم که قندش میوفته پایین و بیدارش کن ولی مامانم بهم اطمینان داد که مشگلی نیست و بزار بچه راحت بخوابه اگه شیر مادر سنگین باشه نی نی راحت میخوابه و لازم نیست بیدارش کنیم
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
مرسی
2738