2737
2739
عنوان

اهدایی ( جنین ،‌اسپرم ، تخمک )

| مشاهده متن کامل بحث + 212959 بازدید | 1469 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دنیا جونی
اهدای جنین در دو حالته اول اینکه شوشو آزو اسپرم باشه و تو هم بخوای از حق خودت بگذری و یا اینکه تو مشکل داری .
در هر صورت چه اهدای جنین باشه چه اسپرم شما باید از دادگاه نامه داشته باشی برای این کار هم اول از بیمارستان نامه می گیری (البته اگر شوهرت آزو باشه حتما قبلش باید بیوپسی بشه که مطمئن بشن دیگه نمی شه کاری کرد) بعد می ری دادگاه اونجا هم بهت نامه می ده و می فرستد پزشک قانونی اونجا هم یک سری آزمایشات داره مثل ایدز و اعتیاد و هپاتیت بعد هم می ری تو یک اتاق که چند نفر نشستن یکی یکی ازت می پرسن که بیماری خاصی نداری روانی نیستی و داروی خاصی مصرف نمی کنی و چند تا سئوال مسخره دیگه بعد هم که جواب آزمایشات آماده شد که معمولا ده روز طول می کشه دوباره جواب رو می گیری و میری دادگاه اونجا هم چندروز علافت می کنه بعد بهت یک نامه می ده که می بری بیماستان و برای بقیه کارا آماده می شی

امیدوارم اطلاعاتم به دردت خورده باشه
سلام خیلی عالی بود نانی جون مرسیییییییییییییییییییی

ما مشکل از شوهرمه آزو هستش رویان هم که اومدیم گفت اصلا احتیاج به بیوپسی نیست چون بی فایده هست با این حال باید نامه از دکتر بگیرم که حتما بگه بیوپسی احتیاج نیست
2738
حالا یه سوال دیگه
ما همه این مدارکی که گفتی تو پزشک قانونی برای ماه 5 داریم ایذر هپاتیت- سلامت روانی اعتیاد و..... اینها را برای فرزند خوانده پرونده تشکیل دادیم
حالا اگه همه اینها کپیش برای جنین اهدائی ببریم کافیه ؟؟
آره عزیزم فکر می کنم کافیه البته مطمئن نیستم آخه تو نامه ما نوشته بود اهداء جنین و فرزند خواندگی باز هم باید دقیقا بپرسی.
ولی عزیزم اگر خودت مشکل نداری چرا از اسپرم اهدایی استفاده نمی کنی؟
من هم اول می خواستم جنین دریافت کنم ولی شوشو اینقدر باهام حرف زد تا نظرم عوض شد تو هم خوب فکرات و بکن که بعدا پشیمون نشی
البته اگر نامه دادگاه رو برای دریافت جنین قبول کنن با همون نامه می تونی برای دریافت اسپرم هم اقدام کنی
ولی حتما فکرات رو بکن و درست تصمیم بگیر عزیزم
مهلا خانوم واسه پیدا کردن جواب سوالت میتونی اینجا یه سر بزنی............http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52136&postID=5231260#5231260
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............
2706