2733
2739
سلام دوستای خوبم من 2روز پیش برای خرید با مامانم رفتیم بیرون الان 2 روزه حرکات نی نی خیلی کم شده و ضعیف زیر زیر شکمم حس میشه.استخوان های کنار واژنم به شدت درد میکنه و گاهی کمی زیر دلمم درد میگیره اما خیلی کم کسی اینجوری بوده؟ البته رفتم سونو خداروشکر همه چی خوب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
واسه درد لگن من چند روزی جدیدا اینطوری شده بودم. رفتم دکتر گفت لبنیات بیشتر بخورم. روزی سه لیوان شیر و یک قرص کلسیم. خیلی تاثیر داشت.

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

عزیزم منم هفته 27 هستم ماله منم بعضی روزا قشنگ بالا استخوان عانه تکونای ریز میخوره دکترم گفت طبیعی هست نی نی خودش می چرخه بذار راحت باشه بعضی وقتا حس میکنم داره پاش یا دستش از واژنم میاد بیرون منم سونو رفتم خداروشکر نرماله همه چی دردها هم که طبیعی هستن من درد پریودی دارم بعضی وقت ها پا درد زانرنو نگران نباش تا وقتی نی نی تکون میخوره و خونریزی نداری همه چی شکره خدا خوبه
ما زن‌ها رسم خوبی داریم... زمانه که سخت می‌گیرد، شروع می‌کنیم به کوتاه کردن... ناخن‌ها... موها ... حرف‌ها... رابطه‌ها.
2706