2733
2734
سلام دوستان عزیزم.......به علت مشغله کاری شبها میتونم بیام نت و در خدمتتون باشم. از دوستانی که بهم در مورد رژیم غذایی اسمس داده بودن اما هنوز فرصت نکردم که پاسخگو باشم هم عذر میخوام....به نوبت با همه تماس میگیرم. و همینطور از دوستانی که به من افتخار اینو دادند که براشون رژیم ارسال کنم هم سپاسگزارم سوالی داشتین بفرمائید
salam azizam man ghadam 166 va 60 kilo hastam mikham besham 57 kilo mikham shekam ham safe saf beshe che varzeshi shoma pishnahad midin . mamnoon misham
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خوش اومدین به نی نی سایت من انشالله چند روز دیگه زایمانمه و در طول بارداری خیلی افزایش وزن داشتم رژیم می خواستم برای دوران شیردهی که خیلی زود وزن کم کنم در حالی که شیرم هم کم نشه و برای نی نی خاصیت و کیفیتش رو از دست نده بدلیل رژیم ممنونم
خدای مهربونم شکرت. دختر عزیزمون دیانا رو سپردیمش به خودت.
2738
سلام ati جون. ممنون ...دیگه از بس بچه ها گفتن تاپیک بذار تاپیک بذار گفتم چچچچچچشمم !!! عزیزم مجتمع فاوا پزشکی که با ما همکاری میکنه رژیم های مخصوص دوران شیر دهی هم داره...انشالله زایمان خوبی داشته باشی
2706