2733
2739
عنوان

علائم بارداری در روزهای اول

| مشاهده متن کامل بحث + 4322498 بازدید | 117656 پست
پرستو جونمممم...خدافظ دوستم...مواظب خودت و پسر گلت و نی نیه احتمالی باااااش
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم مهربونم خدا جفتتونو برای شوشوت نگهت داره منظورم خودتو نی نی خوشگلته گلم

شب خوش پرستو جون
الهی سپرده شده توست خدای خوبم تا ابد شکرگزارم منم لایق مادر شدن کردی برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظران صلوات بفرست دوستم به خودت سپردم خدای خوبم
2731
مرسی سارا جونم..تو هم واسه منو نی نی دعا کن..از همه بیشتر واسه نی نی..چون الان خیلی ضعیف و کوچولوه..از همه بیشتر به دعای شما دوستای خوبم احتیاج داره..دعا کن تا اخرش با هام بمونه
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
سارا جون اصلا نگران نباش.مطمن باش خدایا میخواد بهترین چیزا ب بندش بده اگه تا حالا نداده میخاد بهترینها رو بده پس قوی باش گلم.مامان یعنی صبوری پس صبور باش.چند وقته اقدام کردی؟
خدا یا شکرت بابت دسته گلی که به من عطا کردی انشاا... این دسته گل رو سالم بغل بگیرم. برای سلامتی همه نی نی ها ی صلوات
Depressed خاااک تو سر این ساایت بکنن با این سرعت لاک پشتیتش
2738
فکر کنم همه ی با این سرعت نا امید شدن و رفتن.. فقط من موندم.. از همه پایه ترم خداایش منم میرم دیگه..سارا جونم سعی کن همیشه اینشکلی باااشی Cheered UP
بچه ها خدافظیییییییییییی..مواظب خودتون و نی نی های آینده و امیدتون باشین Super Cute Bunny Waving Pink Happy Heart
بچه ها بتام ۷و نیم بود. دارم میمیرم از استرس. نکنه باردار نباشم. هفته دیگه میرم آز دوباره. این بتا بازی درآورده. من نمیدونم چجوری دو تا بی بی چک مثبت شدن په. البته جفتشون کمرنگ بودن. دعام کنیییییید
اللهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی. امام رضا مراقب نی نیه منم باش.
سلوم رزیتا جونم چند روز از پریت گذشته
الهی سپرده شده توست خدای خوبم تا ابد شکرگزارم منم لایق مادر شدن کردی برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظران صلوات بفرست دوستم به خودت سپردم خدای خوبم
2706