2737
2734
عنوان

خانوما فوری بیاید مهمه لطفااااا

407 بازدید | 37 پست

ببخشید میگم خیلی ترسیدم به مادرمم جرات ندارم بگم خواهر کوچیکم اومد پیشم گفت اونجام دونه زده بهش گفتم ببینم نشونم داد بالای مجرای ادرارش یه غده سفید رنگ اندازه عدس زده انگار توش چرکه خطرناکه ؟ شما نمیدونید چیه؟ خیلی ترسیدم نکنه ز*گیل باشه یا با کسی ر*ابطه داشته اینجوری شده 

با آب گرم آروم روش دست بکشه می‌ره ، خوب خودشو نمیشوره تجمع شوره ادراره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا مگه خواهرت چند سالشه

بعدشم طبیعیه شاید عفونت گرفته چه ربطی به رابطه داره 

یا شاید هم جوش زدن که کاملا موضوع طبیعی و قابل درمانه

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀
2740

نترس غده چربیه یا سر مو مونده زیر پوست و الان چرکی شده و خودش سرش باز میشه و خوب میشه بگو ولش کن خوب میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

دمل یا آبسه نیست ؟ 

جوش چرکین بزرگ ؟

با کپسول سفالکسین رفع میشه 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
اخه شبیه کیسه چرکیه بالای مجرای ادرارش زیر پوست 🥺

نه فکر نکنم امتحان کن خبر بده ، زگیل که نیست تهش جوش باشه اونم باز برای نظافته

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706