2737
2734
عنوان

مراقبتهای بعد از عمل ivf ( هر کس انجام داده و موفق شده )

| مشاهده متن کامل بحث + 376059 بازدید | 318 پست
سلام سیما جون خیلی خوبه عزیزم احتمالا تاسه شنبه ممکنه به پانزده تا هم برسه ولی همنطور که گفتم احتمال میره حدود ده تا دوازده تاش جنین بشه که خیلی خیلی طبیعی هستش چشم اگه هفت آذر دیدی که من تا ظهر نیومدم بدون که نتیجه نگرفتم و میرم برای دور بعد البته خدانکنه و درمورد نزدیکی هم ممنوع کرده حالا ما به این حضرت آدم میگیم نخور این گندم رو ولی ول نمیکنه هی میخواد فضولی کنه بعدش هم میگن تقصیر حوا خانوم بود دیدی وقتی میگن یه کاری رو نکن آدم میلش به اون کار بیشتره حالا شوهری هم به این درد مبتلا شده البته فضولی از خودم هم کم نیست بازم امیدوارم خدا همه بنده هاش رو خوشحال کنه با اون چیزی که خودشون دوست دارن مثلا برای بچه های این سایت نینی تدارک ببینه آمین یا ارحم الراحمین
سلام ماناشاد جون دست رو دلم نذار که خونه از دست این شوهر گرامی ولی دلت بسوزه من فعلا وقت دارم گفتن تا سه شنبه وقت داری هرچند فکر کنم باید جبران روزهای بعدش را هم بکنم خدا همه این مردها رو به راه راست هدایت کنه مال ما رو هم همینطور . ماناشاد جون چند سالته ؟ چند ساله که درمان داری و از فامیلهای این ور و اون ور کسی میدونه ؟ من که به خانواده خودم گفتم هر چند خواهر کوچیکه زیاد استقبال نکرد چون الحمدلله خودش با یک دوره بدون جلوگیری حامله شده حالا میگه سر حاملگی من ترو خدا تو نشو بذار بعد من بشو . می بینی ترو خدا هر کی به فکر خودشه . راستی من بهر حال 7 آذر منتظرتم . الان حالت خوبه الحمدلله مشکلی نداری کسی پیشت هست ماناشاد جون برام دعا کن از دست این استرس لعنتی راحت بشم میخوام بگم ببینم میشه موقع انتقال بیهوشم کنن . به خدا موقع ای یو ای صدای قلب خودم رو میشنیدم خوب معلومه اونجوری ادم نتیجه نمی گیره درسته ! تو هم ایشالله به حق همین ماههای و اعیاد عزیز نتیجه میگیری عیدیت رو از میگیری و حاجت روا میشی آمییییییییییین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سیما خانوم امیدوارم که استرست رفع بشه البته بهترین فرد خودتی که میتونی حلش کنی بالاخره یامیشه یا نمیشه درسته پس سعی کن که بهش فکر نکنی خانومی من سی وپنج سالمه دوساله که درمان میکنم با قرص وآمپول دوبار آِی یو آی کردم و این دومین بارهستش که آی وی اف میکنم که امیدوارم آخرین بار باشه نه عزیزم هیچ کس نمیدونه از خانوادم یا فامیل فقط چندتا از دوستام میدونن که با خانواده هم هیچ ارتباطی ندارن دیروز رفتم یه سری به مادرم زدم بعدهم شام رفتیم بیرون وازمارکت کمی خرید کردم که البته شوهری حمل وسایل رو به عهده داشت آخه از خونه خسته شدم ولی دوباره تا چند روزدیکه بیرون نمیرم البته کارهای سبک مثل اب خوردن یا غذای خیلی سبک درست کردن یا دوتا استکان شستن رو انجام میدم ولی بقیه کارهای خونه فعلا با همسری هست خواهرت هم حتما نگران بارداریش هست ومیخواد کمکش باشی یا اینکه اگه تونیاز پیداکردی اونم دستش باز باشه برای کمک به تو چون بااین شرایط نمیتونه مثبت فکر کنیم تا آرامش بیشتری داشته باشیم امیدوارم با خبرهای خوب بیام در حال حاضر که هیچی مشخص نیست مواظب خودت باش موفق باشیم
2731
ماناشاد جون سلام امدوارم حالت بهتر از هفته قبل باشه امروز روز عرفست دعا کن تا عید غدیر خبر خوب بهت رسیده باشه و در شرف مامان شدن باشی من و شما تقریبا هم سنیم من 33 سالمه البته گفتم ی فرشته 6 ساله دارم ولی همیشه از خدا خواستم اول به کسانی که در انتظار بچه اول هستند بچه بده در کنار خوشحالی اونها دل من رو هم شاد کنه آمین مواظب خودت باش عزیزم من رو هم از حالت بی خبر نذار .
سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم. تورو خدا کسی هست که با ivf باردار شده باشه. جواب منو بده . من 35 سالمه و یکساله که تصمیم به بارداری گرفتم ولی باردار نشدم. دکتر گفته کمی تنبلی تخمدان داری. حالا باید ivf کنم. تورو خدا کسی که ivf کرده به من بگه بار چندم موفق شده. خیلی نگرانم.
سلام فروزان بله عزیزم خیلی ها روتوی این سایت دیدم که با باراول بچه دار شدن بعضی ها هم هفت بار انجام دادن ونشده شرایط من درست به مانند تو هست ولی بااین تفاوت که من دوباره که انجام دادم باراول نشد والان هم روز دوازده بعد از انتقال جنین هستم که فکر نمی کنم خبری باشه این رو گفتم که بدونی افراد با هم متفاوتند سیما جان امروز بی بی چک منفی شد روز دوازده انتقال فکر نمیکنم این بار هم خبری شده باشه بای
ماناشاد جون ممنون از اینکه جواب دادی. امیدوارم که هر چه زودتر به خواستت برسی و جواب این دفعه مثبت باشه. ivf خیلی درد داره؟ بیهوش می کنند یا بی حس ؟ من خیلی می ترسم. راستی تو قبل از ivf دارو امتحان نکردی ببینی نتیجه می گیری یا نه ؟
2738
ماناشاد جونم بیا و یه خبری از خودت بده؟ چی شد؟
من سه شنبه دوم آذر انتقال داشتم سه تا جنین برام گذاشتن. ولی فریزی نداشتم.امیدوارم دیگه به اونجا نکشه.همین بار نتیجه بگیرم با بقیه دوستان.الان هم بیشتر استراحت می کنم.
امیدوارم تو هم خوب باشی. راستی سیما هم با من انتقال داشت.

سلام.میخواستم بدونم همه اونهایی که ازivfجواب گرفتن لک لانه گزینی دیدند؟من روز 7 انتقالم ولی به جز 2 روز اول که دکتر گفت به خاطر وسایل عمل بوده.هنوز لک ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیرین جون شما چه طور؟من یه روز از شما جلوترم در انتقال
سلام.میخواستم بدونم همه اونهایی که ازivfجواب گرفتن لک لانه گزینی دیدند؟من روز 7 انتقالم ولی به جز 2 روز اول که دکتر گفت به خاطر وسایل عمل بوده.هنوز لک ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شیرین جون شما چه طور؟من یه روز از شما جلوترم در انتقال
2706