2733
2739
عنوان

جنسیت کوچولو هاتون را حدس بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 390275 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم تو همه علایمی که گفته میشه "کم شدن یا زیاد شدن موی پا" درست تر از همش باشه. یعنی اگر رشد موی پا کمتر از حالت عادی شد دختره و اگر بیشتر شد یا مثل قبل بود پسره. یکی از فامیلای من الان 6 ماهشه و همه علایمش به پسر میخوره. قیافه ش فرقی نکرده، بچه ش همیشه طرف راست شکمشه، همیشه گرمشه و گر میگیره،شکمش هم تیز اومده جلو و اصلا پهلو نداره.... موی پاش هم خیلی کم شده. البته تقریبا از دو ماهگی به بعد کم کم رشد موی پاش کم شد..... بچه ش هم دختره.

این نظر منه حالا درست و غلطیش رو تحقیق کنید دوستان ...
Lilypie Maternity tickers
2731
برا من همه علایم و جدول چینی و تست بوعلی و این سایت خارجی گفته بودن پسر اما تا الان که تشخیص دختره. اگر سونوگرافی سلامت خلافش روگفتمیام میگم
خاله جونیا میشه برا سلامتی دخترم یه صلوات بفرستید؟؟؟ ممنونم
من خیلی سرمایی شدم پاهام و دستام سر میشن بعداز ظهر ها حالت تهوعم بیشتره آب دهنم زیاد شده رشد موهای پام هم فرقی نکرده اشتها ندارم بعضی موقع ها زیر دلم و کمرم درد میگیره حالا نینیم چیه؟
شوهر من بهترین مرد زمینه
2738
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
فاطمه جان من یه نمونه واقعی از تناقض تو علائمم : نی نی ام سمت راست دلمه. حرف v توی چشم راستمه . سینه راستم از سینه چپم بزرگتره . پوست صورتم عالی و بدون جوش و لک و اصلا تغییر نکرده . پوست دستم خشکه . موهای پام بشدت زیاد شده و کلفت . حال و روزم خیلی خوب بوده تا الان اصلا نه تهوعی ..نه حساسیت به بوی خاصی . حرکتهاشو از هفته 13 حس میکنم در صورتی که سر دخترم از آخر 4 ماهگی تازه یه چیزایی حس کردم . مدام گرسنه ام میشه و اشتهام خیلی خوبه همه چی میخورم از هیچی بدم نمیاد حتی مرغ و گوشت هم میتونم بخورم . بشدت به شوری و ترشی علاقه پیدا کردم (درصورتی که اصلا سر دخترم اینطوری نبودم ) عاشق انار ترش و لیمو ترش و خیار و زغال اخته شدم . اصلا میوه های و شیرینی نمیتونم بخورم . شکمم تیز جلو اومده و اصلا پهلو ندارم . خوابم کم شده و کلا سرحالم . ضربان قلبش مثل حرکت اسب بود و اصلا متوالی نبود مثل دخترا هفته 12 خونریزی داشتم (که میگن از علائم پسردارهاست) . و دو هفته لک بینی . کلا گرممه و حالت گر گرفتگی دارم . سنم موقع بارداری و زمان لقاح عدد زوج میشه . تست نمک (سه بار) و تست جوش شیرین و ابن سینا همگی پسر نشون داد . سردرد و عطسه های بی موقع و کمردرد هم داشتم که همش نشونه پسر دار شدنه . بازم بگم .......ولی دیروز سونوی آنومالی گفت صد در صد دختره . خواستم بگم اصلا به علائم توجه نکنید ...هر چی خدا بخواد و صلاح بدونه همون میشه ...
خدایا خودت پناه من و بچه هام باش . آمین💖
2706