2737
2739
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 238086 بازدید | 1138 پست
من همه چیمو از امام رضا دارم من و همسرم سنتی ازدواج کردیم و فامیلشون تو سفر مشهد با ما آشنا شد . بیماری همسرمو تو سفر مشهد متوجه شدیم و وقتی برگشتیم تهران سریع رفت دنبال درمان درسته که تومور همسرم بدخیم بود و بعد عمل تا یک ماه ونیم هر روز میرفت بیمارستان برای رادیو تراپی اما خدارو شکر الان خیلی بهتره . وقتی داشتم نا امید می شدم از بچه دار شدن ، تو سفر مشهد بهم فیش غذای امام رضا دادن و تو رستورانش نیت کردم غذامو نصف کنم و بدم به یه بچه بخوره وقتی از رستوران اومدیم بیرون یه پسره کوچیک داشت توی رستورانو نگاه میکرد غذارو دادم بهش گفتم اینو بخور برای من دعا کن ، روز تولد امام رضا فهمیدم باردارم ایشالا قسمت بشه سال دیگه سه تایی بریم زیارتش �
گاهی گمان نمی کنی، ولی می شود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گداییی و بخت با تو یار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

اگه خدا بخواد من فردا میرم مشهد دلم داره پر میزنه

قبلا 2 بار رفتم ولی زیاد با حضور قلب نبوده

این بار تنهامممممم با همسرم می خوام حسابی خلوت کنم و حاجتمو بخوام

یا امام رضااااا
if u obey all rules , u will lose all funs
*******رای گیری شروع شد**********

مسابقه آشپزی دوستان کلوب ستاره ها

موضوع شماره 8- رولت غذایی ( انتخاب نوع رولت دلخواه )

*** لطفا حتما به یک نفر رای دهید ***

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606981&PageNumber=38
خدای مهربونم دوستت دارم
2731
چرا امام رضا برای من معجزه نکردی ؟ من که بهت پناه اورده بودم
اقا اگه بدم تو کمک کن خوب شم

دلم گرفت گریهههههههههههههههههههههههه
بچه ها شما که دلتون پاکه اقا قبولتون داره واسم دعا کنین
2738
چقدر همتون خوبید چه کار قشنگی که غذات نصف کردی چه دل باکی که این فکر به ذهنت رسید . برا منم دعا کنید که غریبم هستم و دور از ایران از خانواده و منتظر خیر خدا. هیشه خدا لطف و مهربانی داشته برام البته
آنها که خاک را به نظر کیمیا کنند ایا شود که گوشه چشمی به ما کنند
تایپیک خوبی زدین . دلم واسه حرم اقا امام رضا پر می کشه .

انشاءالله هر کی بره دست پر بر گرده و همه حاجت روا بشین.

من هم می خوام در مورد معجزات آقامون بنویسم.

چند سال پیش از فامیلهای بابام اومده بودن خونمون . از هر دری سخن گفتن تا اینکه مهمونمون جریان کرامت آقا امام رضا رو تعریف کردن و همه مون منقلب شدیم.

از زبان خودشون مینویسم.

چند وقتی می شد که هر دو دستام پر از زگیل شده بود . و خجالت می کشیدم که دستام رو کسی ببینه .

رفته بودم مشهد زیارت . ظهر بود و وقت ناهار ،بعد از زیارت رفتم که ناهار بخورم . میز بغلی مون خانواده نشسته بودن ، همینکه من قاشق گرفتم دستم و ناهار بخورم یکی از خانمهای میز بغلی دستای من رو دید و دست از غذا کشید.

من خیلی دلم شکست ناهارم رو نخوردم و پاشدم رفتم حرم گریه کنان گفتم یا دستای من رو شفا می دی یا من از حرمت نمیرم.
توی یک حالت خواب دیدم که یک آقای نورانی ، من رو با اسم صدا زد و گفت چی شده . منم دستام رو نشون دادم و جریان ظهر رو گفتم .
آقا دستاشون رو به دستام کشیدن و گفتن دستات چیزیشون نیست.

تا از مشهد برگردم همه زگیلهای دستام خوب شدن. من هر سال با خانوادم می ریم پا بوس آقا.

یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
یه کرامت دیگری هم می نویسم . شفا یافته دوست مادر همسرم هستن.

از زبان خودشون.

مریض بودم و رفتم دکتر و تشخیص سرطان دادن. به بچه هام و همسرم نگفتم که مریضم . همش تو خلوت اشک می ریختم . نمی ذاشتم کسی ناراحتیم رو ببینه.

تا اینکه دکتر ها قطع امید کردن. به همسرم اطلاع دادم . با هم رفتیم دکتر و دکتر بهم گفت اگه خوب بشی یه معجزه هست . کاری از دستمون ساخته نیست . می تونم بگم برو زیارت و شفا بگیر .

همسرم مثل ابر بهاری گریه می کرد و نمی تونست باور کنه. تصمیم گرفتم برم مشهد . به همسرم گفتم که با پدرم میرم . بلیط گرفتیم و رهسپار شدیم.
رفتیم هتل و غسل زیارت کردیم رفتیم زیارت . داخل حرم که شدم یه حال دیگه ای داشتم . رفتم ضریح رو زیارت کنم دیدم خیلی خلوت و تقریبا کسی نیست و ضریح رو کامل زیارت کردم و برگشتیم.

فردا دوباره رفتیم زیارت و دوباره خواستم برم ضریح رو زیارت کنم که دیدم حرم اونقدر شلوغه که اصلا نمی شه به طرف ضریح رفت .
به یکی از خدام گفتم امروز چه خبر شده . اینقدر شلوغه . من دیروز اومدم کسی نبود و ضریح رو زیارت کردم و رفتم.

خادم بهم گفت مریضی ؟ من هم گفتم آره . خادم دوباره برگشت با لهن خیلی آهسته گفت : هیس. شفا پیدا کردی.
برگشتیم شهرمون و آزمایش و فلان و دکتر با تعجب گفت که اثری از سلولهای سرطانی نیست.

همون آقای دکتر آزمایشات من رو قبل شفا و بعد از شفا یافتن به مطبش چسپونده و نوشته : شفا یافته آقا امام رضا

یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ماتوشکا دارم بلند بلند گریه میکنم

قربونت برم یا امام رضا همه ی مریض هات رو دریاب
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
خاله آریابد عزیز . دستت درد نکنه این تایپیک رو زدی.

خدا همه مریض ها رو شفا بده . و همه حاجتمندها انشاءالله به حق چهارده معصوم حاجت روا بشن .

باید با نیت خالص خواست .
2706