2737
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218384 بازدید | 15785 پست
سلام دوستان خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟
ابریشم جون خریدات خیلی قشنگ بود مبارک باشه عزیزم.
این جنسیت نی نی ها هم معضلی شده ها! یکی از فامیل های شوهرم تا ماه 9 قرار بوده نی نی پسر باشه ولی با کمال ناباروری در آخرین سونو گفته شده دختره البته اون بچه اولش که پسر بوده کلی هم ذوق کرده که دختره ولی بازم باید منتظر زایمانش شد تا دید که نتیجه سونوی آخری درست بوده یا نه؟

Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پگاه جون
مرسی از مطلب هایی که گذاشته بودی. درمورد سزارین و طبیعی هم من فقط دعا می کنم که خدا تو تمام مراحل باقی مونده کمکمون کنه. چون اون اگه هوای آدم رو داشته باشه سخت ترین چیزها هم آسون می شه و اگه خدای نکرده اینطور نباشه ساده ترین چیزها هم پشیمونی به بار میاره. امیدوارم منم از تصمیمی که راجع به سزارین گرفتم پشیمون نشم و سال دیگه این موقع راضی باشم.
ولی اون چیزی که راجع به برشی که تو زایمان طبیعی می دن نوشته بودی من چند سال پیش از یکی از دوستام که تخصص زنان داره شنیدم و شاید یکی از عواملی که همیشه از طبیعی می ترسم همین بوده. اونم می گفت طبیعی که تو خارج از کشوره خیلی با طبیعی داخل ایران فرق داره.

شیما جون
خریدای گل پسرت مبارک باشه. و تبریک میگم که سی و یک هفته ات تموم شد ایشاله این دو ماه هم به چشم به هم زدنی می گذره و شازده کوچولوت سالم و خندون میاد تو بغلت. امیدوارم منم هرچه زودتر وارد هفته های سی بشم.

قو جونم
منم کف پاهام تازگی ها خیلی درد می گیره. یه شام که درست می کنم انگار دویست کیلومتر راه رفتم. تازگی ها هم زیاد که می شینم گرانیگاهم درد می گیره.
فکر کنم یه سری حرکات کششی هست که برای تقویت عضله هامون خوبه. اگه می تونی بعضی وقتا اونا رو تمرین کن. بخصوص عضلات پاها.

ساحل جون
تمام مراحلش رو که رفتی صفحه آخرش یه سری آدرس میده که یه دونش نوشته برای وبسایت و .... . یه عالمه حرف و کد و این چیزهاست. اونو کپی کن بیار جای امضات. البته الان که دیدم تیکر داری که اما نوشته شونزده هفته چرا؟

مامان آتریسا جون
برای منم خانم دکتر آز قند که نوشته قراره چهارشنبه برم. اما منم به نظرم اومد فقط قند ناشتا نوشته برام. من که جرئت خوردن گلوکز ندارم. ایشاله که قندم زیاد بالا نیست اصلا به اون احتیاج نمی شه.
در مورد ظرف هم . اگه من باشم که باید یه بشکه دویست لیتری بگیرم. تو که خوبی . من میزان ورودی مایعات به بدنم انگار ضربدر ده می شه ، می شه حجم خروج مایعات
برای ترک هم .دوست من که پارسال فارغ شد بهم اکیدا سفارش کرد هرچی که می خوام برای ترک بزنم به بدنم ، از زانو می زنم تا روی سینه، پشت و جلو و پهلو. اونم بهم گفت یه جاهاییت ممکنه ترک بخوره که اصلا فکرشم نخواهی کرد.
راستی شاکری فقط سه بعدی سونو می کنه؟ اگه بخوام دو بعدی انجام بده باید برم جای دیگه؟ هزینه ش چقدر شد؟

پرناز جون
الان دیگه هممون روحا و جسما داغونیم. منتها تحمل آدم تو شرایط مختلف فرق میکنه. من خودم امروز اونقدر سرکار خسته شدم که وقتی دم رفتن مدیرمون ازم یه گزارش خواست اصلا نفهمیدم چی شد که خیلی محکم بهش گفتم شرمنده اصلا نمی کشم باشه واسه فردا. اون بنده خدا هم دیگه حرفی نداشت بزنه . دید اگه چیزی بگه یکی می خوابونم زیر گوشش.

مامان امین جون
من یه دماسنج دیجیتال رو ست فشار سنجم بود . دیگه تب سنج نمی خرم. واکی تاکی هم مثل بیسیمه. یه دونه می ذاری کنار نی نی . یکی هم کنار خودت که صدای گریه شو هرجا که هستی بشنوی. یه برد خاصی داره. منکه نمی خرم. چون فکر نمیکنم به کارم بیاد.

با این داستانی هم که سر جنیست راه افتاده. من خداروشکر میکنم که رفتم برای آمنیو سنتز الان دیگه صددرصد مطمئنم که پسره. واقعا اینم معضلیه ها!!

سلام به مامان های گل ونی نی های ناز

اول از همه به دلینا جون آفرین میگم که روحیه خوبی داره واز خدا میخوام که بزودی نی نی تپل مپل وسالمی بهش بده الهی آمین

خرید های همگی مبارک باشه

من که هنوز جدی خرید نکردم وگذاشتم برای بعد از ماه رمضون آخه خونه ما به مرکز خرید دوره والان هم که ماه رمضون وهمسرم روزه میگیره مامانم هم همینطور انشااله بعد از ماه رمضون

بچه ها هرکس خرید هاشو وتعدادشو لطفا بگه چون من هم گیج شدم ونمیدونم از هر چیزی چند تا باید بخرم

و یه مشکل دیگه هم که دارم اینکه خونمون را باید عوض کنیم خلاصه توی این ماماهای آخر همچی افتاده توهم خرید خونه اسباب کشی خرید وسایل نی نی خدایا بهش که فکر میکنم استرس میگیرم

راستی شما خودتون به دکتر گفتین آز قند براتون بنویسه یا خودش نوشت آخه من که به دکترم گفتم میگه لازم نیست بنظرتون خودم برم آز قند بدم ؟

من هم سینه هام سنگین شده واحساس میکنم که آویزون شده با اینکه فقط موقع خواب سوتنینمو در میارم اگه به بچه شیر بدم دیگه چی میشه

در مورد تکون های نی نی که دیگه نگین یه وقت هایی که میبینم چند ساعته اصلا تکون نخورده نگران میشم ولی همه میگن تکون میخوره ولی بستگی به موقعیت قرار گرفتن نی نی داره بعضی وقت ها متوجه میشی وبعضی وقت ها نه دیگه نمیدونم برای شما هم همینطوره ؟؟

در مورد لخته شدن خون پشت جفت : من دکتر از همون اول محض احتیاط به من آمپول هپارین داد که هر روز بزنم گفت از لخته شدن خون پشت جفت جلوگیری میکنه اول تو بازو میزدم که بازوم سیاه شده بود ودرد میکرد بعدش دکتر گفت توی رونت بزن که رون هاهم الان سیاه شده وقلمبه قلمبه بازم توی رون بهتره چون دیگه کسی نمیبینه وهی بخواد سوال کنه

راستی شما کریر گرفتین یا ساک که بچه را میزارن توش یا هر دو شو باید بگیریم ؟؟؟؟
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
2728
سلامن علیکم

من کماکان درگیر جا به جایی خونه بابام اینا هستم. گنده کاریا رو تقریبا کردیم ولی ریزه کاریا تمومی نداره به هیچ وجه. خوبیش اینه که معلوم نمیشه دارم روزا رو چیکار میکنم. همچین تا چشم باز میکنم شب شده. داره سریع میگذره برام. اینقدر که کم کم دارم نگران میشم که سیسمونیم ناقص مونده. آخر سر نی نی به دنیا میاد و ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم! بعد ماه رمضونم که به صورت جدی باید دنبال خرید پارچه و دوخت و دوز و مصیبت کارای عروسی خواهر شوهرم باشم. فکر کردم تا 20 شهریور که عروسیشه بازم درگیر خرید نی نی نشم و بعد عروسی و پاتختی بیفتم دنبالش. نظرت؟

چیز زیادی از پستا یادم نمونده. هر شب تا جایی که میتونستم میخوندم ببینم حالتون چطوریاس ولی به تایپ که میرسید دیگه غش و ضعف میکردم. اینایی که یادم مونده بدین شرح میباشد!:

واااااااااااااااااااای مامان آتریسا خیلی نازه تخت نی نیت. اتفاقا اون روز خیلی اتفاقی چشمم به ویترین پریمامان خورد دیدم این تخته رو گذاشته. سوار تاکسی بودم و نشد که برم دقت کنم. خیلی نی ناز بود به نظرم ولی تو عکسی که تو گذاشتی خیلی از اون تصور من هم قشنگتر شده. تو ویترین فکر کنم که یه دونه از این قرتی بازیای بالای تخت رو هم داشت. از اینا که اسمش پشه بنده ، توره چیه من نمیدونم! اونشم خیلی جیگر بود. یادم نمیاد گفتی چند خریدی. به نظرت برای پسر هم خوب میشه؟ بعد رنگ بندی و اینا که نداره؟ داره؟

بعدشم که واسه اون ترکای خوشگل روی پهلوت که داره میره به پشت خیلی تسلیت! ولی در مجموع ترک پهلو بهتر از ترک شکم میشه. به نظر قابل اصلاحتره! مال منم خیلی کوشولو خورده و امید منو ناامید کرده. من کرم ترک نمیزنم ولی دختر داییم از کانادا اومده بهش سپرده بودم برام یه روغن ترک بیاره که ظاهرا تو ایران نیست. هنوز ندیدمش ببینم برام آورده یا نه ولی اگر درصدی چیزی بتونه جلوی این ترکای منو بگیره همونه(ته جمله بندی بودماااااا). اگه اثر کرد بهت اسمشو میگم که تو هم گیر بیاری و استفاده کنی. ولی خب حالا حالا ها باید صبر کنی که ببینیم اثر میکنه یا نه. یه سه ماهی تا تموم شدن دوره ترکای گنده عمیق باقی مونده هنوز.

پرناز جون خیلی ناراحتم که از نظر اعصاب و روحیه به هم ریختی. ممکنه افسردگی دوره بارداری گرفته باشی که طبیعیه ولی خیلی راحت با یه مشاوره میتونی اصلاحش کنی. من تو یه کتاب خوندم که این افسردگیا هر چند کوچیک بهتره که رسیدگی بشه. خدایی مگه چند بار میخوای باردار شی؟ حیفه که اینقدر به ناراحتی بگذرونیدش.
در مورد اینکه سینه هات بزرگ نشده بیا نصف مال منو بکن ببر برای خودت. من که از قبل گنده بود الان دیگه قد سینه های غول شده. ولی تو کلاس ورزشی که میرم خیلی از خانما همچنان کوچولو موندن. الان تو این دوران اگه بزرگ بشه بهت میگن طبیعیه اگه کوچیک بمونه بهت میگن طبیعیه اگه نیست و نابود بشه بهت میگن طبیعیه اگه بکشه روی زمین و عریضترین و طویلترین هم بشه بازم بهت میگن طبیعیه! بنابراین طبیعیه!

مامان امین جون واقعا از ته دل دعا میکنم این آنزیما دست از سرت بردارن و ادامه راهو با آرامش خاطر بیشتری طی کنی. یه مقدار بسیار زیادی هم از جانب خودم به اون بیمارستانی که واسه فشارت رفتی و گفتن ختم حاملگی فحش نثار کردم.

شیما جون مواظب خودت باش! ینی هر یه پستی که اینجا از خودت در میکنی آهیه که از نهاد ماهایی که کلی ازت عقبیم در میاد. ایشاالله این هفته های باقیمونده رو هم به سلامتی رد کنی و یه عالمه زودتر از ما بیای خاطره زایمانتو بگی و بعدم از نی نی داری بهمون خبر بدی که ببینیم این وروجکا به دنیا بیان دیگه میخوان چه بلایی سر ما بیارن.

راستی پگاه جونی من اینقده نگران شدم اون پستتو خوندم که فشارت رفته بود بالا. تا برسم به اینکه رفته بودی بیمارستان از عذاب وجدان داغون شدم که چرا زودتر نیومدم که به زوری بفرستمت بری بیمارستانی درمانگاهی چیزی. فشار اینهمه تغییر داشته باشه خیلی خطریه. خب خدارو شکر که به سلامتی و خوشی گذروندیش. واسه اینهمه تحقیقات جامع و مانع هم ممنون. واسه تب سنج یه دکتر اطفالی هست که خیلی به شدت معروفه به اسم دکتر آل بویه. اون اعتقاد داره که تب سنج بچه انواع تو گوشی و دیجیتالی زیر بغلی و اینا همه مسخره بازیه! میگه درست ترین اندازه تب بچه رو تب سنج مقعدی نشون میده و لاغیر. خودشم تو مطبش تب رو با همین روش اندازه میگیره. من یه ریزه مردد بودم تا اینکه تو کتاب اسپاک همین روش رو دیدم. اونم نوشته بود که تب واقعی تب مقعدیه. البته تو این کتاب نوشته بود که تب سنج مقعدی بگیرید ولی نه از نوع جیوه ایش، از نوع دیجیتالیش. حالا من دیگه نمیدونم که تو بازار هست یا نه ولی منم تصمیم خودمو گرفتم که تب سنج مقعدی بخرم. حتی اگه نی نی به سختی بزاره ازش استفاده کنم!
اینم بگم که یه بار که اورژانس بیمارستان صارم بودم دیدم تب نی نی ها و حتی گنده هارو با تب سنج گوشی اندازه میگرفتن.

در مورد زایمان هم که منم که از اول هلاک طبیعی بودم حالا هم هستم و از خدا هم میخوام که کمکم کنه و بتونم. همشم دعا میکنم که تیغ نخورم که محاله . پس دعا میکنم که حداقل تیغ کمتر بخورم. در هر صورت اگه تیغ هم بخورم تا حالا از اینهمه خاطره زایمان طبیعی و آدمایی که طبیعی زایمان داشتن خیلی کمشون از درد بخیه و مشکلات ناشی ازون نالیدن. بعدشم من که این فیلمی که تو میگی رو ندیدم ولی خودم از فاصله 2 متری نهایتا سزارین رو دیدم. اصلا وحشتناک نبود که ترسیدی. شاید اون فیلمی که تو دیدی خفن بوده. غیر از اون یه دوستم که صارم بوده و یکی دیگه که نجمیه بوده فیلم کامل زایمانشون رو نشونم دادن که خود بیمارستان گرفته بود. اونا هم ترسناک نبودن. لینک اینی که دیدی رو بزار که بسیار کنجکاویدم! من زایمان طبیعی رو به اون صورت ندیدم. ینی دقیق. اینی هم که عاطفه گذاشته بود که خیلی جل الخالق بود! اصلا تا یکی دو ساعت هنگ بودم به شدت. چرا اینا میزان اینطوری بعد ما میزاییم اون طوری ؟ همراه با جیغ بنفشششششششششش و هزار فحش و فحشکاری؟ پناه بر خدا!

ضحی جون اون ورزشه که من بهش مشکوکم همونی بود که عسکشو گذاشته بودی. من با بالا بردنش مشکل نداشتم بعد که سفت میکردم زیر دلم درد میگرفت. البته یکی از احتمالاتم بود که شاید درد مثانم واسه این ورزش بوده و احتمالات بی شمار دیگه هنوز قابل بررسی هستن! به هر حال هر چی که بود خدا رو شکر مثانه درد بعد از یک هفته و نیم دست از سر ما برداشت. مرسی واقعا

مامان فاطمه ساکت مبارک. خیلی خوشکله. ایشاالله شوهرت بندازه رو دوشش هی برین این ور اون ور حال کنی. بقیه بچه ها هم خریداتون مبارک باشه. انشاالله به دل خوش
بچه ها کسی راجع به مامای خصوصی چیزی میدونه؟ تا جایی که من دستم اومده یه سری ماما هستن که کارشون همینه. ینی از هفته فکر کنم 35 به بالا میری تحت نظر یه ماما. چند جلسه برات کلاس آموزشی و اینا به صورت خصوصی میزاره و شمارشم داری که هر لحظه که خواستی باهاش تماس بگیری. وقتی دردات شروع شد زنگ میزنی میاد خونتون و تا مرحله ای که آمادگی بیمارستان رفتن و داشته باشی و وقتش باشه باهات تو خونه میمونه و راهنماییت میکنه. بعدم که باهات میاد بیمارستان و میشه تنها مامایی که اجازه داره بهت دست بزنه و بهت رسیدگی کنه و تا آخر زایمان هم همراهت میمونه. حالا نمیدونم که این ماماها رو خود بیمارستانا معرفی میکنن یا جریان چیز دیگه ایه یا اصلا خبر کذب به اطلاعم رسیده!
2738
الان قو جون میاد منو مثله مثله میکنه ولی خدایی حال ندارم که برم ویرایش رو بزنم!!! یه چیز دیگه هم یادم اومد و اون اینکه ای مینا جون من خیلی دلم میخواست که دعوتتون کنما. تو و همه بچه های تاپیکو! ولی دیگه چون همه بچه ها منو دعوا کردن و پگاه جون و قو جون و بقیه هم منو مورد نصیحت قرار دادن دیگه از خیر مهمونی دادن گذشتم کلا!! تازه بی همتا جون درگوشی بهم گفت اگه دفعه دیگه مهمون دعوت کنی با کمربند سیاه و کبودت میکنم! باور کن من میخواستما ولی دیگه کلا انسان نصیحت پذیری هستم من!
*** قوووجونم دلم میخاست تیکر بسازم ولی بلدنبودم
تااینکه بعد از خندن پستت از پسرم خواستم بیاد ویکرم وبسازه،
خلاصه بانوشتههای قبلی و کمک از پگاه جون و پرناز جون ،تیکر وساختم.

**♡♥♥♡
پگاه جون و پرناز جون ممنون از راهنماییتون*
پرناز جون چرااعصابت خردباشه؟ توکه کلی راه ورفتی چیزی نمونده عزیزم،،
باورکن اینننننقد بچه شیرینه که وقتی دنیایاد تمام اینروزایی رو که خوابیدی و استراحت کردی،
یادت میره،،به سختیش می ارزه پرناز جون تحمل کن،
طفلی شوهرا بخدا،،شوهرمنم اینقد کمکه اینقدرکم میکنه اینقد مراقبمه ..که من خجالت میکشم.
آآآآخرشم عشبانیت و بی حوصلگیم و سراین طفلی خالی میکنم،ولی شوهرمن خیلی مهربون و آرومه
هچی بهم نمیگه... درکم میکنه خداایی،،پسرمم که الهی قربونش برم شده پرستارمن
تابستونش خراب شد عرفان آب بده عرفان متکابده عرفان عرفان،،، بچم اذیت شد الهههههی
ولی روزی صدبارشکمم و بوووس میکنه و بانی نی حرف میزنه بچم
خلاصه پرناز جون حالا که همه درکمون میکنن مام باید هواشون و داشته باشیم گناه دارن بخدا،
البته گفتی شمامث اینکه تنهایی،آره؟خانوادت کنارت نیستن!شهردیگه ن؟
بهرحال عزی:(م ارزش سختی رو داره نی نی خیلی جیگره بزاربیاد بعدمیگی وااای اش غرنمیز م
بازم حاضرم بخوابم ویک نینی دیگه بیارم،،باااااور کن..

مامان آتریساجون نران نباش ولا بمنم یک دبه بدن کمه..دوتادبه فقط واسه 12تا 6صب میخام،،
ینی من شب تاصب موندم توراه دسشویی باورکن گاهی یک چرت رو توالت فرنگی میزنم
بخودم باشه تاصب میخوابم همونجا،،ولاااااااااا****
خورشید خانوم جوون منم موافقم،سزارین خوبه من راضی بودم خوب بابا طبیعی هم پارگی داره خووووو
اون که ولا بخدااا
کاش من این فیلم لعنتی سزارین و نمیییدیدم حالم خوب خوب بود ..حالابرم روتخت دراز بکشم
دیگه میدونم قراره چه شود،،
نازنین جون تیکرم درسته زده 26هفته و 3روز کجازد 16هفته؟؟
الان نیگا کرد درست بود،،بازم نگا کن ببین درسته؟

شیماجون خریدای نی نی مبارک خیلی قشنگ و های کلس بود..

**
نازنین جان مرسی از راهنماییت....الان فهمیدم که هیچکدوم رو نمیخرم...ان شالله نی نیم تب نکنه و اگرم تب کرد همون دماسنج رو میزارم زیر بغلش.
میس ماری جان واقعا از اون فحشایی که نثار بیمارستان کردی ممنونم.چون هنوزم دلم میخواد برم و کله اونارو بکنم.
در مورد مامای خصوصی من چیزی نشنیدم...ولی به نظرم همش به خود آدم بستگی داره.بعضی ها اینقدره خوش زا هستن که نگو...بعضی ها هم نه.
شیوانا جان من بعد کلی تحقیق فهمیدم کریر بهتره.هم نی نی لای لای میشه.هم بچرو باهاش میبری ددر..هم به صندلی ماشین تبدیل میشه.
فعلا بای.
Lilypie Pregnancy tickers
سلام به همه دوستای قلمبه گوگولی مگولی

ما دیشب نصمه شب از همدان برگشتیم و دوباره پامون به این شهر درندشت گرم باز شد! آخ که جاتون خالی بود، بس که هوا خنک بودااااا، ما شب 23 ماه رمضون که میشه شب قدر رفتیم یه مسجدی توی جاده عباس آباد همدان، بعد تو که پر بود با شوشو و برادر شوشو و مامان شوشو نشستیم تو محوطه، آخخخخخ یخ زدیماااا، یعنی من با کلی لباس و یه پتو که پیچیده بودم دور خودم داشتم یخ میزدم! همه مردم هم با خودشون پتو آورده بودن، خیلییییی هوا عالی بود، وسط تابستون آدم یخ بزنه خیلی حال میده! ولی دیشب دوباره تا پامون باز شد به این تهران، کولرا روشن، هییییی، خعلی دوست میدارم بریم همدان زندگانی کنیم.

مینا جون حواست خعلی جمعه ها! آره من صبح یه سری اومدم فقط پستا رو بخونم دوباره رفتم خوابیدم! آخه خعلی خسته بودم! دیشب 2 نصمه شب رسیدیم!

مامان آتریسا جون تخت نی نیت مبارک باشه، من از این مدلا فقط تو نت دیده بودم، بیرون هیج جا ندیدم! انشاالله به سلامتی استفاده کنی. ترک هاتم مبارک! وای ببخشید یعنی تسلیت! بعدشم طبق چیزایی که من تو نی نی سایت خوندم، ترک بخاد ایجاد بشه میشه، چه با کرم چه بی کرم!! کرم و روغن زیتون فقط خارشو کم میکنه ولی از ترک جلوگیری نمیکنه!

قو جونم انواع و اقسام داروهای بارداری رو داری نوش جان میکنیا، آها بهم گفته بودی خونسردم و اینا! آره بابا بی خیالی خیلی بهتر از استرسه! من بهم گفت هیچ چی نیست دیگه خیالم راحت شد، با اینکه هنوز درد دارم!! اون موقع که رفتیم بیمارستان گفت انقباض نداری معاینه نشدم با توکو چک کرد.
آخیییی نی نی 5 روزه؟ الهیییی، کوشولو علوسک بودده حتما!
در مورد سوالاتت من اولی رو نمیدونم!! یعنی نمیدونم چه مارکی خوبه؟ فقط یادمه غزاله جون اوایل گفته بود خیلی هزینه کرده برا تب سنج، آخرش یه دونه گوشی گرفته که خیلی راضیه!
در مورد لوازم بهداشتی هم من تقریبا همه جا خوندم که موستلا کیفیتش به مراتب بهتر از بقیه ست، ولی قیمتش هم بالاتره!
دستگاه بخور که گرم نباید بگیری، سرد بگیر، این توصیه دکترها بید البته! یه سر بری بیرون خود مغازه دارا میگن چه مارکی بهتر بید! من مال خودم یادم نیس مارکش چیه ولی خیلی عالیه! فقط یادمه کره ای بید!!
بقیه سوالاتم نیدونم!
خریدای نی نیت هم مبارک، حوله ش خیییییلی ملوسه، بی زحمت اون پازله رو درست کردی نذاری تو اتاق نی نی! خیلی شلوغ و درهمه! من با این سنم نیگاش میکنم اعصابم میریزه به هم! چه برسه به نی نی کوشولو! فکر کنم بادی هات کافی باشن! همشون آستین کوتاهن آیا؟ من فکر کنم اینجوری هم بگیرم (بادی آستین حلقه ای + مانتو و بادی آستین بلند).

دلشاد جون راستش من از مدل رز (همون کلاسیک) خوشم نمیاد، زیادی کلاسیکه دیگه!! به نظر من اون یکی خوجل تره! شاد تره
من سرهمی هم پادار گرفتم هم بدون پا!! آره منم شنیدم پادارا ممکنه اندازشون نشه و یا خیلی زود کوچیک بشه! من دو تا مخمل واسه زمستون گرفتم یکیش پاداره یکیش نداره

مهسا جونم خدا رو شکر که بهتری! خوبه حالا که استراحتی شوشو کارا رو میکنه! من اگه استراحت بودم شوشو هم با من استراحت میکرد!!! کلا تو مود استراحته! کار خونه بلد نیس انجام بده!! نهایت کمکش اینه که هندونه رو بذاره تو سینک ظرفشویی تا من بشورمش!! آخه میگه سنگینه تو بلند نکن!!! ینی کمکاش در همین حده دیگه!! منم مث خودت شوشو ذلیللللل!! در مورد تکونای نی نی هم فکر نکنم جای نگرانی باشه، برا منم یه روز ممکنه خیلی ورجه وورجه کنه، یه روز بچه آرومی باشه خیلی مامانشو اذیت نکنه!

ساناریا جون نگران نباش عزیزم، آزمایشگاهها بعضی وقتا اشتباه میکنن و مجبورن دوباره تکرار کنن، انشاالله که مشکلی نداشته باشی عزیزم

مامان فاطمه جون اگه سرویست همین کلاسیکه بید، به نظر من دیوار اتاق رو صورتی روشن کنی قشنگ تر میشه، ولی اگه مثلا میخای فرش و پرده رو هم صورتی برداری، دیوار رو سفید بذار بمونه و با استیکر صورتی خوجلش کن!
خورشید جون خوشحالم کهآزمایش دوباره ت مشکلی نداشته

بچه ها راستی چرا نمیتونین فیلم زایمانو ببینین؟ اگه نشد خب یه جا تو صفحه نوشته Natural Childbirth Video اونو بزنین تا بیاد.

مامان امین جون انشاالله که مشکلی نداشته باشی عزیزم

پگاه جون فشار منم تو بارداری بین 10 تا 12 متغیر بوده! ولی دکترم چیزی نگفته، یعنی همیشه گفته فشارت خوبه! خدا رو شکر که حالا فشارت اومده پایین، مواظب خودت باش خانوم محقق، به خاطر همه تحقیقاتت هم ممنونننننن، کلا خیلی عالین

آلاله جون غصه نخور، بر خلاف مادر شوهرم، پدرشوهر منم بعضی وقتا یه تیکه هایی بهم مینداخت (البته از رو شوخی) ولی من دلم خعلی میشکست! فکر کنم الان مراعات میکنه!!!

رز جون منم همونجاهام درد میکنه! ولی رفتم بیمارستان گفتن مشکلی نیس!

شیما جون خریدای گل پسرت مبارک خیلی نازن

پرناز جون می می های منم کوشوله هه! شاید تو بارداریم یه ذره بزرگ شد ولی به نظرم الان با قبل بارداری خیلی فرق نداره و سوتین های قبلیم اندازه میشه! ولی چون وقتی میپوشم به شدت خارش میگیره نمیپوشم!

اومدم بگم میس ماری جون کجایی؟ که دیدم الانا از خودت پست در کردی! ایشالا کار خونه بابات زود تموم بشه، نگران سیسمونی هم نباش بابا! زودی میخری!
ینی کشته این نظر سنجیتما : "فکر کردم تا 20 شهریور که عروسیشه بازم درگیر خرید نی نی نشم و بعد عروسی و پاتختی بیفتم دنبالش. نظرت؟ " نظر من مساعد نیس! اون موقع خیلی دیره! من میگم همون لخت بری عروسی بهتر از اینه که نی نیت تا اون موقع سیسمونی نداشته باشه! اینم نظر من!
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
سلام بچه ها

من دو روز پیش خونریزی کردم سریع رفتم بیمارستان سونو کردن گفتن دهانه رحمم در حال باز شدنه با اینکه سرکلاژ کردم. خیلی ترسیدم با آمپول کنترل شد. خدا رو شکر

یکمم عفونت ادرار دارم که آنتی بیوتیک مصرف میکنم. دکتر گفت دو هفته دیگه آمپول واسه کامل شدن ریه جنین میده که اگه خدای نکرده زود اومد بمونه گفت احتمال زایمان زودرست رفته بالا

بچه ها خیلی داغونم تو رو خدا دعام کنین سر نمازاتون
به دعا همتون
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
سلام مامانای جایزه دار

مامان مسی جون خیلی استراحت کن عزیزم. هیچی مثل استراحت کمک نمیکنه!

قو جون کتکم نزن.شل و پلم نکن. بچه که زدن نداره. چشم بیشتر میام . بوس به خودت و نی نیت

پگاه مهربون خیلی ماهی. مرسی از اینکه جویای احوالم بودی.

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام بچه ها خوبین؟نینی هاتون خوبن؟
من و دخملم هم خوبیم خداروشکر.امروز رفتیم سری دوم سیسمونی رو خریدیم خداروشکر بیشترش تکمیل شده فقط مونده چند دست لباس و عروسک
راستی به جای تخت چوبی هم تخت و پارک گرفتیم که خیلی راضیم وقتی جمع میشه یه ذره جا میگیره

دوستایی که خرید کرده بودین مبارک باشه خیلی خوشگل بودن
مامان ماسی جون استرس نداشته باش ایشالا نینیت هم به موقع میاد
2706