2737
2739
عنوان

حس میکنم این دختره پیگیر بابامه

1073 بازدید | 53 پست

خانوما بابای من مغازه دار الان یه دختر ۲۳ ساله اومده میگه دختر شی؟میگم آره 

میگه دختر بزرگش ؟میگم آره 

بعد میگه بابات نیس؟😐

خونتون  کجاس؟

چن سالته ؟میگم ۲۰ میگه اها ازم کوچیکتر پس با لبخند

بنظرتون پیگیر بابامه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهم یه وقت چیزیو از قلم نندازیا کامل بکو

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2728

نمیدونم والا،این دوره خیلی عجیب شده😐

•خیالِ بُودَنَت بِه وسعَتِ یک کِتاب شُد؛اَمااَندوه نَبُودَنَت دَریک جملِه خُلاصِه می شَوَد''تُومُتعلق بِه مَن نیستی''...ℎℴ𝓈𝓈ℯ𝒾𝓃🥲
2740

اگه پولداره 

اره دنبال باباته

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706