2733
2739
فافا ی عزیزم...چند تا کار میتونی انجام بدی...اول اینکه بری و ترمیم تاتو انجام بدی...اینکه دوباره روی خط تاتو میتونیرنگ بزاری که برای حد اقل 3 سال راحتی...دوم اینکه خودت میتونی از ماژیک تاتو که مثل مداد میمونه اما موندگاریش بیشتره یعنی با حمام رفتن از بین میره میتونی اون رنگیو که میخوای تهیه کنی و استفاده کنی...سوم هم که میتونی از مداد تاتو استفاده کنی...
رنگ تاتو هم برای مارک مروان خیر هست که دائم هست و خودت میتونی با قلم ابروهاتو بکشی اما باید بلد باشی که چهطوری ابروهاتو خط بندازی عزیزم.....

ارزو جان پس همون رنگ 000 رو اول بگذارم و بعد از روشن شدن رنگی که میخوام .در این صورت اون تیکه های قهوه ای خیلی روشن تر از زمینه موهام نمیشه؟
همیشه به خاطر داشته باش: کسی در جایی به خاطر وجود تو خوشبخت است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان بهار عزیزم...اگه میخوای جاهای روشنت پوشیده بشه اول روی موهات رنگ شماره ان 5 رو بزار که موهات کاملا یه دست بشه...بعد شماره 000 و بزار و بزار روی موهات بمونه تا موهات رنگ باز کنه...بعد از اون رنگی رو که دوست داری مثلا 8.1 با واریاسیون سبز و نقرهای رنگ قشنگی توی موهات در میاد عزیزم....
آرزو جان سلام .
من میخوام موهامو رنگ کنم . با توجه به اینکه شوشو همیشه مخالف این مسئله بوده ( چون میگه این رنگها موهاتو خراب میکنن و من رنگ موی خودتو بیشتر دوست دارم ) قصد دارم به یکی از دوستان که بزودی از امریکا میاد سفارش بدم که یک رنگ موی خوب برام بیاره . حالا دو تا سوال دارم
1- چه مارکی بگیرم که کیفیتش عالی باشه
2- با توجه به رنگ پوستم که گندمیه و رنگ چشمام که سبز تیره است و با در نظر گرفتن مد امسال به نظرتون چه رنگی بزارم . در ضمن نمیخوام دکلره کنم تا موهام کمتر آسیب ببینه .
دیروز رفتم چند جا گشتم به نظرم رنگ کاراملی اورئال قشنگ اومد لطفا میشه پیشنهادتونو بدین .
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

2728
بارانک عزیزم...اول به من بگو که رنگ موهای خودت چه رنگی؟....رنگ کاراملی که میگی خیلی رنگ زیبایی میشه...تو که میخوای یه رنگ شیک و جدید هم باشه میتونی رنگ شکلاتی هم بزاری یا نسکافه ای اما اوی رنگ موهایخ ودتو به من بگو عزیزم....
2738
سلام میشه یه راهنمایی هم به من بکنی لطفا موهامو دو هفته پیش دکلره کردم هم دو رنگ شده هم به زردی میزنه به پایه نرسیده اما روشنه میشه بام بگی الان چه رنگی روش بذارم که تو مایه های عسلی نسکافه ای اینا بشه ترو خدا مثل خر تو گل موندم
سلام ارزو جان من 2 سوال دارم .
1. یه دستگاه بابلیس خیلی خوب میخوام که بتونم موهامو باهاش فر درشت کنم و. اگه اتو مویی هم باشه که سرش عوض بشه و این کارو بتونم باهاش بکنم ممنون میشم بهم بگی . قیمتش مهم نیست یه جنس عالی میخوام .
2 . من موهام اصلا رنگ شده نیست و قهوه ای خیلی تیره است مثل n3 میخوام بهترین جنس رنگ مو رو بهم معرفی کنی و شماره رنگی رو که بتونم باهاش یه رنگ شکلاتی قشنگ در بیارم . پوستم سبزه است بهترین شماره ای که بهم میاد و بهم بگو و ممنون میشم اگه بگب از چه سری باید انتخابش کنم . ash , golden , natural , یا ... .
شبای عزیزم...اتو ی مو و بابلیس خوب یکی همون مارک خود بابلیسه saByliss
اتوی مو مارک فیلیپس هم خوبه عزیزم....
بهترین رنگ موها مارک مالزیا ..اورال..ولا هست....
تو باید برای موهات رنگ هایی که میگمو مخلوط کنی و بزاری...
نصف تویوپ بلوند شکلاتی تیره یا 6.7
یک سوم تویوپ قهوه ای شکلاتی 7.4
20و سانت بلوند مسی تیره 44.6
60 سی سی اکسیدان....
همین عزیزم...
2706