2733
2739

این شخص بیماره،مشکل روانی حاد داره،توهمیه،بی عفت کلامه ،همه چیز

در حدی که ی شب الکی الکی رفت درخونه همسایشون و داد وبیداد کرد و ب دختراشون فحش ناموس داد و گفت دختراتون خرابن، در حالی که اصلا کاری ب این نداشتن 

حالا دیشب توهم برش داشته و ب مامانم تهمت زده که تو با پیرمرد همسایه رابطه داشتی، معلوم نیس توهمش ب چه حد بوده ک چنین حرفی زده،پیرمرد ۷۰ سالشه و چند وقته کلا تو آی سیو بستریه 

بعدم مارو از خونه بیرون کرد و برش داشت برد تهران گفت میخام برم پزشکی قانونی ثابت کنم و تا چند هفته هم برنمیگردونم،زنگم نزنین 

دارم دق میکنم،فقط چند ثانیه تونستم با مامانم حرف بزنم میگف دیوانه شده همش میگه میکشمت ، خیلی میترسم توروخدا ی راهی پیش پام بزارین

پدرشوهرت به مادرت چکار داره اخه؟؟؟

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
پدرشوهرت به مادرت چکار داره اخه؟؟؟

معمای جدیده بشینیم حل کنیم 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘

وااااا

پدر شوهرت چه نسبتی با مادرتون‌ داره؟

شوهرت‌ چی؟

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄 
2706